81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Zeytinburnu İğneli Epilasyon Merkezleri Önerisi

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Orta ölçekte bir ilçe olan, tabi İstanbul için orta ölçekte olan Zeytinburnu ilçesi 300.000 nüfusa sahip bir ilçe olmakla birlikte 13 mahalleden oluşmaktadır. Zeytinburnu ilçesinde iğneli epilasyon yapan merkez sayısı oldukça az olmakla birlikte ilçenin çevresinde bulunana Bakırköy ilçesinide tercih edip iğneli epilasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İğneli Epilasyon işlemi sayesinde, lazer epilasyon işlemine nazaran daha etkili ve kesin sonuçlar elde etmektedir. Lazer epilasyon cihazlarında çin malı diye tabir ettiğimiz fazlaca cihaz olduğundan kaynaklı iğneli epilasyon işlemi bu işlemlerde daha etkili bir hal almaktadır.   İğneli epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin en çok dikkat etmesi gereken önemli bir konuda gerçek el becerisine sahip bir epilasyon merkezi bulmaktır.

Zeytinburnu İğneli Epilasyon Merkezleri Tavsiyesi

Zeytinburnu İğneli Epilasyon Merkezleri Önerisi

Black Silver Güzellik Salonu
Adres: Zeytinburnu Telsiz Mah.69/2 No:4/A Zeytinburnu/Istanbul
Telefon: 0212) 679 12 00
Gsm: 0554) 912 77 53

Estera Güzellik  ve Cilt Bakımı
Adres: Gökalp, 58. Blv Cd No:63, 34025 Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 0537 811 76 66

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.