zeynep polat iğneli epilasyon

Zeynep Polat İğneli Epilasyona Gidenler! Şikayet

İğneli epilasyon ile istenmeyen tüylere lazer epilasyondan daha kesin sonuçlar sunan iğneli epilasyon ile sizde istenmeyen tüylere kesin çözüm bulabilirsiniz. Bütün yapılan araştırmalarda tek ve kalıcı en etkili çözüm iğneli epilasyon diyebiliriz.

Tabi iğneli epilasyon yaptırmak öyle kolay olmamakla birlikte önemli derecede bilgi ve tecrübe gerekmektedir. Edinilen bilgi ve tecrübeyi de tek başına elinde tutan kaliteli bir güzellik uzmanı olan Zeynep Polat ise iğneli epilasyon konusunda en bilindik uzmanlardan biri olarak yer almaktadır. İşlemler ortalama 1 saatlik seanslar aralığında sürmekte ve kalıcı çözümler sunduğundan dolayı tercih sebebi olmaktadır. Zeynep Polat Güzellik Merkezinde iğneli epilasyon yaptırıp memnun olmayan sayısı gerçekten çok az denilecek türdendir. İşinde uzman ve uzman kadrosu ile Zeynep Polat iğneli epilasyon en etkili tercih sebebidir.

Zeynep Polat İğneli Epilasyon İletişim Adresi

zeynep polat iğneli epilasyonUzman Estetisyen ZEYNEP POLAT 26 Yıllık Tecrübe:İğneli Epilasyon Çalışma saatleri 09-19 pazar günleri kapalı.Detaylı bilgi için lütfen arayınız

Adres: Fulya Mah. Ortaklar Cad. 24 Şişli, İstanbul
İletişim : 0212 267 43 33 – 0532 356 32 80

 

Zeynep Polat İğneli Epilasyon Fiyatı

BölgeEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatOrtalama
Bölge Fark etmemektedir.3 TL10 TL5 TL
İğneli Epilasyonda bölge farketmemektedir. Fiyatlar Türkiye genelinde ortama olan fiyat geçerlidir.

Not: Zeynep Polat iğneli Epilasyon merkezinde Fiyatlar, Zeynep Hanım tarafından gerçekleşirse dakika ücreti 6 TL. Merkezdeki diğer kişilerde gerçekleşirse dakika ücreti 5 TL’dir.

Zeynep Polat İğneli Epilasyon Müşteri Yorumları

Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz asla olumsuz yorumlar sizi yanıltmasın Zeynep Ablanın danışanı olarak o kadar memnunum ki iyi ki tanımışım çenemdeki tek tük tüğlenme için gitmiştim memnun kalınca farklı bölgelerim için gitmeye karar verdim kaş için de gitmeyi düşünen varsa kesinlikle tavsiye ediyorum kaşa çok güzel şekil veriyor yalnız bakımını çok güzel yapmanız lazım. Klinik tertemiz, sizi karşılayan personel çok tatlı ihtiyaçı olan birisi var ise en kısa sürede ziyaret etsin sevgiler…
Çok uzun bir süre iğneli epilasyon konusunda uzman bir kişi aradım. Acısı izi vs.bunlardan korktuğum için cesaret edemiyordum başlamaya. Ancak daha sonra Zeynep Hanım’ı buldum. İyi ki de buldum. Gerçek manada işinin hakkını veren alanında uzman biri aynı zamanda da güler yüzlü samimi her açıdan kendisinden o kadar memunum ki tüm korkularımı kendisiyle yendim. Gitmek isteyen herkese tavsiye ederim. Çok zorlu bir süreç ve iğneli yapan kişi bu noktada çok önemli. O yüzden samimi olarak söylüyorum pişman olmazsınız amacım bu sorunlarla baş etmeye çalışanlara bir nebzede olsa faydalı olabilmek.
2019 ekim ayında uzun araştırmalarım sonucunda kendimi Zeynep ablacığımın güvenli ellerine emanet ettim iyi ki de etmişim ❤️ Bu yorumu yaparken diğer yorumları da Merak edip okudum hakikaten şaşkınlık içerisindeyim temizlik olsun tecrübe olsun daha ne kadar prosfosyonel olunabilir diye düşünüyorum herkesin bakış açısı yorumu kendine tabi ki ama insan biraz da vicdanlı bi şekilde yorum yapmalı diye düşünüyorum 🤔 gidip gitmemekte tereddütte kalan arkadaşlarıma sesleniyorum illa ki tereddüt edersiniz ne kadar olumlu yorum okusanız da sonuçta yüz bu em önemli bölgedir bir bayanda ama giden ve devam eden biri olarak tüm samimiyetimle söylüyorum ki ne zeynep abladan ne ekininden yana kesinlikle içinizde bir şüphe kuşku kalmasın temizlik konusunda diğer tüm konularda güvenerek gidebileceğiniz işinin ehli asla hakka girmeyen tek yer 👏🏻👍🏻💞💕
Merhabalar, iğneli epilasyon yaptırmaya karar verdiğim de Zeynep hanım a araştırmalarım sonucu denk geldim. Kendisiyle ön görüşme yaptıktan sonra randevumu aldım. Öncelikle sabır gerektiren bi süreç yapan ve yaptıran için de. Zeynep hanım bu konuda cok basarılı kesinlikle. Çok temiz, hassas ve ince işçilikle çalısıyor kendisi. Daha yolun başındayız, 3 tur yapmamıza rağmen ciddi fark var. Samimi ve hoş sohbetli birisi. Kesinlikle motive ediyor sizi 🙂 Randevu konusunda da mağduriyet yaşamadım. Mahmut bey e de teşekkür ederim:)

Zeynep Polat Kimdir?

Zeynep Polat İğneli Epilasyona Gidenler!Zeynep Polat Uzman Bir estetisyen olmakla birlikte, 28 yıllık iğneli epilasyon tecrübesine sahiptir. Sektördeki yenilikleri ve teknolojik adımları yakından takip ederek en iyi müşteri deneyimini hedeflemektedir.

 

Zeynep Polat İğneli Epilasyon Şikayet

Zeynep Polat iğneli epilasyon merkezi hakkında internet ortamında yapılan şikayetleri incelediğimizde kayda değer hemen hemen hiçbir şikayete rastlamadık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir