Zeynep Polat İğneli Epilasyona Gidenler!

İğneli epilasyon ile istenmeyen tüylere lazer epilasyondan daha kesin sonuçlar sunan iğneli epilasyon ile sizde istenmeyen tüylere kesin çözüm bulabilirsiniz. Bütün yapılan araştırmalarda tek ve kalıcı en etkili çözüm iğneli epilasyon diyebiliriz.

Tabi iğneli epilasyon yaptırmak öyle kolay olmamakla birlikte önemli derecede bilgi ve tecrübe gerekmektedir. Edinilen bilgi ve tecrübeyi de tek başına elinde tutan kaliteli bir güzellik uzmanı olan Zeynep Polat ise iğneli epilasyon konusunda en bilindik uzmanlardan biri olarak yer almaktadır. İşlemler ortalama 1 saatlik seanslar aralığında sürmekte ve kalıcı çözümler sunduğundan dolayı tercih sebebi olmaktadır. Zeynep Polat Güzellik Merkezinde iğneli epilasyon yaptırıp memnun olmayan sayısı gerçekten çok az denilecek türdendir. İşinde uzman ve uzman kadrosu ile zeynep polat iğneli epilasyon en etkili tercih sebebidir.

İletişim Adresi:

zeynep polat iğneli epilasyonUzman Estetisyen ZEYNEP POLAT 26 Yıllık Tecrübe:İğneli Epilasyon Çalışma saatleri 09-19 pazar günleri kapalı.Detaylı bilgi için lütfen arayınız

Fulya Mah. Ortaklar Cad. 24 Şişli, İstanbul
0212 267 43 33 – 0532 356 32 80

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.