Yüze İğneli Epilasyon Zararları Yorumları Yapılır Mı?

Merhaba arkadaşlar bir çok internet aleminde gezen yalan yanlış bilgilere istinaden bu başlık altında sizlere iğneli epilasyonun yüze yapılıp yapılmayacağınız? iğneli epilasyonun zararlarını? Yüze iğneli Epilasyon Yorumları hakkında bilgiler sunacağım.

Yüze İğneli Epilasyon Yapılır mı?

İğneli epilasyon hemen hemen her bölgede rahatlıkla yapılabilecek bir yöntemdir. İğneli epilasyonun lazer epilasyona kıyasla tercih edilmesindeki en büyük etken FDA onaylı olması ve kıl köküne tek tek işlem yapılarak sonuçlar elde etmesi olmaktadır.

Bu sebeple yüze iğneli epilasyon en sık tercih edilen epilasyon yöntemdir. Yüze iğneli epilasyonda zaten az olan kıl kökleri sayısına tek tek iğne yardımıyla elektrik akımı göndererek işlem yapıldığından en başarılı olan bölgede diyebiliriz.

Yüze İğneli Epilasyon Zararlı Mı?

Yüz bölgesine yapılan iğneli epilasyon, yada diğer bölgelere yapılan iğneli epilasyonun bilinen hiçbir zararı yoktur. Tek yan etkisi fazla acı hissetmektir. Tabi acı durumunu ise uyuşturucu krem ve spreyler yardımıyla yok etmekte mümkündür.

Yüze İğneli Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Bu soruyu aslında ne kadar sürer şeklinde çevirmemizde bir sakınca olmasa gerek. İğneli epilasyon işlemi genellikle dakika üzerinden işlem yapılmaktadır. Yüz bölgesi için ise 10 dakika gibi bir işlem yeterli olacaktır. Bu durumda  3-4 seans gibi bir sürede kalıcı ve komple kurtulmak mümkündür.

Yüze İğneli Epilasyon Yorumları?

Aslı Hanım: Merhaba kızlar bu işlem çok acıtıyor ama ilk seansta kılların yok olduğunu görüyorsunuz.

Mahide Hanım: Lazer epilasyon yaptırıp bir türlü çözüm bulamayan ben bu işleme başladım. Hemen hemen ilk seansta tüm  yüz bölgemdeki kıllar uçtu diyebilirim.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.