81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Yüze İğneli Epilasyon Kaç Dakika Sürer?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İğneli epilasyon işlemlerinin hemen hemen en önemli bölgelerden biri olan yüz bölgesinde uygulanan iğneli epilasyon işlemi oldukça önem arz eden konulardan biri olmaktadır.

Yüz bölgesi hem erkekler tarafından hemde kadınlar tarafından oldukça dikkat edilmesi gereken önemli bölgelerden biri olmaktadır. İğneli epilasyon işlemi diğer işlemlerin aksine dikkatli ve emek sarf ederek yapılan bir işlem olduğundan iyice araştırılması gerekmektedir.

Yüze İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır?

Yüze İğneli Epilasyon Kaç Dakika Sürer?Yüze iğneli epilasyon işlemi hemen hemen her kesim tarafından artık sıklıkla tercih edilen bir işlem olmaktadır. Yüze iğneli epilasyon işlemi tek tek kıl köklerine elektrik akımı verilmiş iğne batırılarak, kıl kökünün tahrip edilerek patlatılması işlemi olmaktadır.

Yüze İğneli Epilasyon Kaç Dakika Sürer?

Yüze iğneli epilasyon işlemi ortalama 15-30 dakika arasında süren bir işlem olmaktadır. Yüzün kıl kökü oranına bağlı olarak süre uzayıp kısalabilmektedir.

Yüze İğneli Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Yüze iğneli epilasyon işlemi kısa süren bir işlem olmakla birlikte, ortalama 3-4 seans gibi bir sürede komple kurtulmak mümkün hale gelmektedir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.