1. Ana Sayfa
  2. İğneli Lazer Epilasyon

Yanak Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Yanak Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar bir çok erkek ve bayan arkadaşımızın istenmeyen tüyler konusunda oldukça sıkıntı çektikleri ve mağdur olduklarını duymaktayız. Bizde bu durumu ele alarak bölge bölge iğneli epilasyon konularında bilgi vermekteyiz. Bugün de Yanak bölgesi iğneli epilasyon hakkında bilgiler vereceğim.

Yanak Bölgesi İğneli Epilasyon Kimler Yaptırabilir?

Yanak bölgesi iğneli epilasyon yanaklarında aşırı derecede kıllanma mevcut olan herkesin yapabileceği bir yöntemdir. Güzellik merkezlerinde sıklıkla yapılan bir işlemdir. Yanak bölgesi için hem erkek hem bayanların sıklıkla tercih etmelerinden kaynaklı güzellik merkezleri bu konuda oldukça bilgili olmaktadırlar. Erkeklerde sakal üstü diye tabir ettiğimiz bir bölge olan yanağı erkeklerde son zamanlar fazlaca tercih etmektedirler.Buda ilgiyi artırmaktadır. Bayanlarda ise durum daha vahim olmaktadır. Yanak bölgesi bayanlarda en önemli bölgelerden biri olduğundan bu işlem daha profesyonel ve tercih edilesi bir durumdur.

Yanak Bölgesi İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır?

Yanak bölgesi iğneli epilasyon diğer bölgelere yapılan epilasyondan hiçbir farkı olmadan, güzellik uzmanının kılları tek tek cımbız probu ile kaldırıp iğneli epilasyon iğnesini yerleştirip elektrik akımı vererek kıl kökünü patlatma işlemidir. Biraz acı hissedilsede epilasyon öncesi uyuşturucu sprey ile bu sıkıntıların önüne geçilebilmektedir.

Yanak Bölgesi İğneli Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Yanak Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar YorumlarYanak bölgesi iğneli epilasyon yaptıracak kişilerin en merak ettiği konulardan biri olamaktadır. Buda kaç seans süreceği olmaktadır. Yanak bölgesi ortalama olarak 5-7 seans arasında sürmektedir.Yanak bölgesinin göz önünde olmasından dolayı bu bölgede tek seferde tüm bölge yapılmamaktadır. Bölgelere ayrılarak yapılan bu işlem daha mantıklı olmaktadır.

Yanak Bölgesi İğneli Epilasyon Seans Fiyatı Ne Kadar?

Yanak bölgesi için ortalama 75TL seans başı ücret alınmaktadır. Bu işlem dilenirse dakika başı ücret olarakta tercih edilenilir. Ortalama 3 TL ile dakikalık işlemde yapılabilmektedir. Daha detaylı fiyat listesine iğneli epilasyon seans fiyatları konumuzu inceleyebilirsiniz.

Yanak Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Aşağıda sizlere yanak bölgesine iğneli epilasyon yaptıran kullanıcılarımızın yorumlarını sıraladık umarım beğenirsiniz.

Cemil Bey: Yanak bölgemde çıkan kıllar için lazer epilasyon her ne kadar yaptırsamda bir sonuç alamdım. Bende iğneli epilasyon tercih etmeye  başladım. İğnelerin yanağıma tek tek girişini hissetsemde dayak yemiş gibi acıtsada güzel sonuçlar ortaya çıkmakta.
Yağmur Hanım: Yanak bölgesi benim için en önemli bölgedir. İyice araştırdıktan sonra İstanbulda ünlü bir iğneli epilasyon merkeziyle anlaştım. Yanağım işlem yapıldıktan sonra pul pul olması canımı sıksada 1 hafta sonra birşey kalmadı ve güzel oldu.
Mine Hanım: Yanaklarımda fazlaca erkek gibi kıllar çıkmaktaydı. Her seferinde ağda ile almak oldukça ağrıtıcı bir durum olduğundan bende bu işleme başldım. Güzel sonuçlar doğuruyor. Daha gideceğim 4 seansım kaldı.

Yorum Yap