81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Uyuşturucu İğneyle İğneli Epilasyon Yapılır Mı? Anestezi

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bugün İstanbulda bir firmada acısız iğneli epilasyon yapılır adında bir firmaya gidip tanışıp nasıl yaptıkları hakkında bilgi almak amacıyla gittim. Firma iğneli epilasyon yapacak bölgeye, uyuşturucu iğne aracılığıyla uyuşturup yaptırmaktadır. Bu durum ise çok tuhafıma gitmekle birlikte, bu işi yapan arkadaşın uzman olduğu hakkında tereddütlerimde mevcut.

İğneli epilasyon yaptıracak kişilerin aslında ilk olarak bilmesi gerekirki bu işlem biraz acılı bir işlemdir. Bu işlemin acısız olması için yok uyuşturucu krem, yok uyuşturucu sprey, yok uyuşturucu iğne gibi yöntemlere başvurmamaları gerekmektedir.

NOT: İğneli epilasyon yapılırken, uyuşturucu iğne kullanma ayrıcılığı sadece ”özel bölge” de vardır. Özel bölgenin fazlasıyla hassas olması sebebiyle bu gibi durumlarda kullanması tercih edilebilir. 

Uyuşturucu İğneyle İğneli Epilasyon Yapılır Mı? AnesteziLokal anestezi iğneleri diğer adıyla uyuşturucu iğne olarak geçen iğneli sadece doktor kontrolünde yapılması gerekmektedir. Çünkü anestezik iğneler her bünyede farklı reaksiyonlar gösterebildiğinde çok riskli olarak değerlendirilmektedir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.