1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon Merkezleri

Üsküdar – Linda Sun Güzellik İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Üsküdar – Linda Sun Güzellik İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

İğneli epilasyon işlemi oldukça emek gerektiren ve sabır gerektiren bir işlem olmaktadır. Tabi Emek gerektiren derken konuyu yanlış anlatmak isteneyiz. Verilen emek güzellik uzmanı tarafından sabırla özenle ve tecrübe ile yapılmasıdır. İğneli epilasyonda sıklıkla karşılaşılan olumsuz durumların en önemli etkeni tecrübesiz eller ve sabırsız yapılan işlemler olmaktadır.

Bugün tanıtımını yapacağım firma işinde kalite ve tecrübeyi nasıl harmanlayıp müşterilerine sunduğunu bildirmek isterim. Onlarca olumlu yorum ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde bir çok kişinin ilk tercihi olarak seçişmektedir.

İğneli epilasyon konusunda Üsküdar Çamlıca’da hizmet veren Linda Sun Estetik ve Güzellik Merkezi kalıcı makyaj, protez tırnak, dermapen ve iğneli epilasyon işlemleri ile hizmet vermektedir. Linda Sun firması hakkında yazılan bir kaç yorumu aşağıda sizlere sunuyorum.

Linda Sun İğneli Epilasyon Müşteri Yorumları

Esra Hanım’ın titiz çalışması ve çözüm odaklı olması insana gerçekten güven veriyor. Düzenli olarak yüzüme iğneli epilasyon yaptırıyorum hiçbir problemle karşılaşmadım. Lindasun estetik tüm konularda güvenerek gidebileceğiniz tek adres
Bu merkezde iğneli epilasyon yaptıran kişi olarak anestezi kremi ile ağrı ve acısız güvendiğim bir adres kesinlikle .. Esra hanımın ellerine rahatlıkla yaptirabilirsiniz.Güler yüzlü personeliyle her zaman sıcak karşılandığım için burdan pınar hanima ve gülen yüzüyle naif kişiliğiyle Sayın Esra Hanıma çok teşekkür ederim her konuda memnun kaldığım bir LİNDASUNUM var artık ….
Hollanda’da iğneli epilasyon yapan yer bulamayıp lazer mağduru olarak Esra hanım ile doktor arkadaşım tavsiyesi ile tanıştıktan sonra kızımın yüzünde gülücüklerine vesile olan Esra hanım size ne kadar çok teşekkür etsek az gelir.Güler yüzünüz temiz ve işinize saygınız bizleri çok mutlu etti. Endişeler içinde geldiğimiz İstanbuldan yüzümüz gülerek gönül rahatlığı ile dönüyoruz. Umudun bittiği yerde Esra hanım ve Linda Sun Güzellik var diyorum ve umudunuzu kaybetmeyin Esra hanımdan randevu alıp tanıştıktan sonra doğru adres olduğunu anlayacaksınız :) Şiddetle tavsiye edilir ben ve kızım çok mutlu olduk elinize emeğinize sağlık…
Yorumlara bakarak ilk kez çene bölgeme iğneli epilasyona gittim. Öncelikle tertemiz bir mekanda güler yüzle karşılandım, Esra Hanım güzel bir sohbetle tüm kaygılarımı ve şüphelerimi yenmemi sağladı, yanında zaman nasıl geçti hiç anlamadım. İşlem sonrasında cildimde ne iz ne kızarıklık kaldı. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.
Yüzüm için iğneli epilasyon yaptırıyorum Esra hanımın ilgisi çalışma düzeni titizliği tam aradığım düzeyde herşeyiyle çok çok iyi. Cadde bostanda gittiğim miss in yüzümde oluşturduğu lekeleri kendi teknikleriyle onarmaya çalışıyor. Her şekilde yardımcı oluyor pozitif birisi zaten çok güzel enerji veriyor. Teşekkür ediyoruuuumm

Üsküdar - Linda Sun Güzellik İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Linda Sun Güzellik Merkezi Salonu İletişim Adresi

Adres: Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. No:101 Kapı no: 3 ÇAMLICA-ÜSKÜDAR
Telefon:       0552 595 60 90

Yorum Yap