1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon Merkezleri

Ümraniye – Nefes Estetik İğneli Epilasyon Nasıl Yaptıranlar?

Ümraniye – Nefes Estetik İğneli Epilasyon Nasıl Yaptıranlar?

Nefes Estetik İstanbul ilinin Ümraniye bölgesinde tam tamına 2008 yılından beridir hizmet vermektedir. Açıldığı ilk andan itibaren verdiği kaliteli hizmet ile akıllara durgunluk veren mükemmel hizmeti ile hala ilk günkü gibi kaliteli hizmet verilmektedir. Hem iğneli epilasyon olsun, hemde Lazer Epilasyon konularında uzman bir isim olmaktadır.

İğneli epilasyon konusunda işinde uzman ve profesyonel ellere sahip olan Nefes Estetik çalışanları oldukça güzel sonuçlar ortaya koyan bir ekip olmaktadır. Sizlerde güzel sonuçlar için Nefes Estetik tercih edebilirsiniz.

İstanbul Nefes Estetik Müşteri Yorumları

Öncelikle şunu söylemek istiyorum nefes estetik çalışanlarının başarısı ve naifliği karşısında hiç şüpheniz olmasın beni böyle bir operasyon yaptırırken hissedilmeyeceği kadar güvende hissettirdiler.
epilasyon yaptırmayı çok istiyordum fakat hem fiyat olsun hemde titizlik olsun istediğim gibi bir yer bulamamıştım en yakin arkadaşımın bana önerisiyle nefes estetiğe gittim ve gerçekten arkadaşımın dediği kadar varmış aşırı paniktim ve korkuyordum ama boşuna korkmuşum 4 aydır gidiyorum ve müşteri memnuniyetinden tutun ilgi alaka çok güzel. En önemlisi temiz ve hijyen kurallarına son derece önem veriyorlar. Giderken hiç şüpheniz olmasın.
epilasyon uygulamasina gittim öncelikle sıcak davranışları çok güzeldi epilosyon konusunda tereddüt ediyordum sarışın olduğum için cihaz tüyleri görmez diye ilk seanta bile çok memnun kaldım 4. Seansimdayim şuan hepsi döküldü çok teşekkür ederim tavsiye ederim güvenerek gidin
Lazer epilasyonu hayat kurtarır. Eğer lazer epilasyon olmak istiyorsanız benden size tavsiye nefes estetik’e gelin. Hiç acı yok. Güler yüzlü hizmet var. Asla ama asla yabancılık çekmiyorsunuz. Ben hayatımın en doğru kararını nefes estetike gelerek yaptım.

Ümraniye - Nefes Estetik İğneli Epilasyon Nasıl Yaptıranlar?

Ümraniye – Nefes Estetik İletişim Adresi

Telefon: 0850 532 06 33
Adres: Atakent, Alemdağ Cd No:37/8, 34760 Ümraniye/İstanbul

Yorum Yap