Tuzla Marvel Estetik Mercan Hastanesi Şubesi

Tuzla – Mercan Hastanesi İğneli Epilasyon Nasıl? Yorumlar

25 yıllık bir geçmişe dayanan ve 10 yıllıktan fazla tecrübesi olan kişilerle sunulan hizmetler ile profesyonel ve mükemmel sonuçlar elde etmek amacıyla sunulan hizmetlere ne dersiniz.

Lazer Epilasyon, iğneli epilasyon, akne tedavisi, kalıcı makyaj, Dermapen, dolgu, botoks ibi uygulamalarda mükemmel sonuçlar elde etmek için tecrübeli ve profesyonel bir ekip ile hizmet verilmektedir. Hastane ortamında olması aynı zamanda gerekli denetimlerin yapıldığı temiz ve steril olduğunuda bildirmek isteriz.

İğneli epilasyon konusunda deneyime sahip 10 yıllık tecrübeli ellerde yapıldığını ve mükemmel sonuçlar elde etmek amacıyla her türlü işlemin profesyonel yapıldığını anlatmak isteriz.

Harika çalışanlari ve harika hizmet hem tuzla osgb olarak hem mercan hastenesi olarak harika bir sistem hijyen ve ilgi ve en önemlisi ilgidir zaten bu yüzden Fatma Topal hanıma teşekkürlerimi bir borç bilirim hem firmam hem hem kendi adıma doğru sağlık tercihi ve her konuda hem kişisel olarak beni ve firmami doğru şekilde yönlendirdigi için ve herkonuda bilgi verdiği için teşekkürler mercan hastenesi ve teşekkürler tuzla osgb ❤️👏
Pandemi donemindeki personelin hassasiyeti gayet iyi. Onlemler kapida basliyor.sağlık ve hizmet konusunda çok memnun kaldım👍👍
Pandemi döneminde gördüğüm en temiz hastane, herkes çok ilgili çok özverili.Her şey için çok teşekkür ederim😊

Tuzla Marvel Estetik Mercan Hastanesi Şubesi

Tuzla Marvel Estetik Mercan Hastanesi Şubesi

Adres: Yayla Mahallesi Ali ihsan Paşa Caddesi No: 52 Tuzla / İSTANBUL (SGK yanı)
Telefon: 0538 404 78 88
Gsm : 0533 401 78 88
Gsm : 0531 662 78 88

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir