81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Tüm Vücut İğneli Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İğneli epilasyon işlemi oldukça son günlerde rağbet gören ve aktif olarak tercih edilen bir yöntem olmaktadır.İğneli epilasyon işleminin oldukça güven vermesi ve 200 yıldır aktif olarak kullanılan iğneli epilasyon işlemi, aynı zamanda FDA onayına sahip bir işlem olmaktadır.

Tüm Vücut İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır?

Tüm vücut iğneli epilasyon işlemi yapmadan önce kılların daha önceden ağda, jilet gibi alınmadan epilasyon merkezine gelinmekle birlikte, Uzman tarafından tek tek kıl köküne iğneli epilasyon cihazı sayesinde elektrik akımı verilerek kıl kökünün tahrip edilerek patlatılması işlemi olmaktadır.

Tüm Vücut İğneli Epilasyon Fiyatı?

Tüm Vücut iğneli epilasyon işleminde fiyat vermek oldukça zor bir durumdur. İğneli epilasyon işlemlerinde genellikle dakika ücreti olmakla birlikte ortalama dakika ücreti 5 TL’dir.  Tüm vücut epilasyon işlemlerinde vücudunuzun direncine bağlı olarak 30 dakikalık bir işlem için 150 TL seans ücreti vermeniz gerekmektedir.

Tüm Vücut İğneli Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Tüm Vücut İğneli Epilasyon Yorumları

Hamiyet Hanım: Tüm vücut iğneli epilasyonu geçen yıl yaptırdım, az az 10 dakikalık yaptırıyorum, çok iyi oluyor yapılan her bölgede bir daha kıl çıkmıyor.

Sultan Hanım: 2 yıldır düzenli iğneli epilasyon işlemi yaptırıyorum. çok etkili ve başarılı bir işlem olmakla birlikte bence herkesin yapmasını isterim.

Fatma Hanım: Tüm vücut için 1000 TL’ye anlaştım. gerçekten yapan hanımın eli çok hafif ve çok etkili, bundan kaynaklı hiç acı hissetmeden epilasyon yaptırıyorum.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.