81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Trabzon – Buse Güzellik Salonu Nasıl? Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

2014 yılında Berna Yılmaz tarafından kurulan Buse Güzellik Salonu müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve modern samimi duruşu ile Trabzon tarafından oldukça benimsenin ve tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.  Uzun yıllara dayanan bilgi ve sektördeki tecrübesi sayesinde her türlü sorunla kolaylıkla başa çıkabilmekte ve olumlu çözümler ortaya koyabilmektedir.

Buse Güzellik Salonu Müşteri Yorumları

Güleryuzlu insanlarla karşilanma, super bir hizmet. Mekanda yok yok:) Müşteri memnuniyetinin inanilmaz olduğu bir yer💕
İş yeri sahibinin, çalışanlarının sımsıcak diyaloguna her fırsatta müdahil olduğum, harikulade bir müessese. Konforundan, hijyeninden ve güvenirliliğinden vazgeçmeyen “Buse Güzellik”. Kazancınız bol olsun. İyi ki tanışma şerefine nail olmuşum sizlerle🌹🌷

Trabzon - Buse Güzellik Salonu Nasıl? Yorumlar

Buse Güzellik Salonu İletişim Bilgileri

Şube 1: Kemerkaya Mah. Uzun Sokak Ticaret Mektep Sk. No:2 Trabzon

Şube 2: Kemerkaya Mah. Ziyad Nemli Sanat Sok. Kasımoğlu İş Merkezi Kat/4 Ortahisar/TRABZON

Telefon: (0462) 326 40 40 GSM: 0532 464 43 73

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.