Şişli - Ayten Erdoğan İğneli Epilasyon Merkezi Nasıl? Yorumlar

Şişli – Ayten Erdoğan İğneli Epilasyon Merkezi Nasıl? Yorumlar

İğneli Epilasyon konusunda hizmet veren ve 17 yıldır iğneli epilasyon işlemleri gerçekleştiren Ayten Erdoğan Hanım işinde oldukça profesyonel demek bence yanlış olmasa gerek.

İğneli epilasyon konusunda oldukça uzman bir kişiliğe sahip olna ve müşteri memnuniyetini oldukça ön planda tutmakta olan Ayten Erdoğan Hanım, epilasyon yaptırmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olmaktadır.  Şişli bölgesinde hizmet veren Ayten Erdoğan İğneli epilasyon merkezi usta ellerin mükemmel sonuçları ile sizleri karşılamaktadır.

Ayten Erdoğan İğneli Epilasyon Müşteri Yorumları

İğneli lazer kısa sürede etkisini gösterdi. İşlemden çok memnun kaldım. Ayten Hanımın samimi sohbetiyle seanlarımın nasıl bittiğini dahi anlayamıyorum. İşlem gören yere pudra ve kremle bakımı güzel yapıldığı zaman kısa sürede iyileşip, izleri kayboluyor. Bütün arkadaşlarıma anlatıyorum burayı, herkese tavsiye ederim. 🙂
Ayten hanimi hiç görmedim benimle fatoş hanim ilgilendi sağ olsun hiç canim yanamdi sanrasinda hafif biber acısı gibi yaniyor oda 20 dk geçiyor kısaca hersey yolunda ilkez böyle bir islem yaptirtim elerine sağlık fatoş hanim Işlem sonrasi hijyenede dikkat ettiki sorun yok demektir
Ayten işinin erbabı ve gercekten son derece titiz ve profesyonel olarak işini yapıyor dediklerini harfiyen uygularsaniz muhteşem sonuç alırsınız tecrübeme dayanarak söylüyorum iyiki onunla başlamış çok şanslıyım gülen yüzü hoş sohpetiyle vaktin nasıl geçtiğini hiç anlamıyorsunuz bir nevi psikolog gibi eli ise gercekten hafif ve cok hızlı inanın hep dua edeceksiniz netice süper 👍ve bütün samimiyetimle herkese tavsiye ederim ……..
İşini en iyi şekilde yapan, tecrübeli, güvenilir ve iyi iletişimli bir merkez. Müşteri memnuniyeti öncelikli. Konumu çok kolay, metro, otobüs, minibüs güzergahında. Arka sokağında da ispark ve katlı otoparklar mevcut.

Şişli - Ayten Erdoğan İğneli Epilasyon Merkezi Nasıl? Yorumlar

Şişli Ayten Erdoğan İğneli Epilasyon İletişim Adresi

ADRES: Merkez Mah. İzzetpaşa Sok. No: 4 D: 4 Dilek Apt. Osmanbey Şişli / İSTANBUL
Tel    : 0212 225 15 35 – GSM: 0530 275 06 17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir