Şanlıurfa - Cosmoser Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler

Şanlıurfa – Cosmoser Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler

Şanlıurfa’da kurulduğunda. bu yana adından oldukça söz ettiren ve temizlik hijyen denilince akla gelen nadir firmalardan biri olmaktadır. Lazer Epilasyon cilt bakımı, estetik İğneli epilasyon gibi farklı alanlarda sunduğu hizmetler ile gerçekten sektörde söz sahibi olan bir firma haline gelmektedir.

2009 yılından günümüze gelen ve oldukça olumlu yoruma sahip olan Cosmoser Güzellik Merkezi iğneli epilasyon konusundada oldukça başarılı ve takdire şayan diyebiliriz.

Erkekler için erkek epilasyon uzmanları ve bayanlar için bayan epilasyon uzmanları tarafından yapılan lazer ve iğneli epilasyon işlemleri ile güzel sonuçlar elde etmeniz için gereken herşey yapılmaktadır. Sizlerde güzel bir epilasyon istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

Cosmoser Hakkında Bazı Müşteri Yorumları

Üç yıl önce yüzüme iğneli epilasyon yaptırmıştım ve çok memnun kaldım. Yeni getirdikleri yüz germe için bu yıl tekrar gittiğimde neredeyse yanlış geldim diye kapıdan geri dönecektim. Çok güzel yenilemişler, tebrik ediyorum. Çok başarılı bir işletme rabbim yardımcınız olsun
Yıllardır farklı merkezlerde işlem yaptırdım yüz bölgeme ve her yaptırdığım merkezde yüz bölgemde ki tüylerim daha çok arttı cosmoser le tanıştım analiz sonrası yüzüm için igneli epilasyon yapmam gerektiği söylenildi fakat leke kalır diye korkuyordum çalısan personellerin samimiyetine inanarak iğneli epilasyona başladım şuan yüzümde tüylerim yok denecek kadar azaldı ve artık rahatsız olmuyorum çok memnun kaldım, herkes leke kalır dedi ama düzenli koruma ve işlem sonrası bakkmlarla cildim de hiç leke oluşmadı teşekkür ederim cosmoser ekibi
Mükemmel bir işletme. Çok dürüstler, ilk görüşmeye gittiğimde görüştüğüm diğer yerlerin verdiği bitirme garantisi gibi garanti istedim açık açık vermeyiz dediler, yüzde yüz sonuç beklemeyin dediler, neredeyse başlamamam için her şeyi söylediler. Hatta bu bilgilerin yazılı olduğu bir form bile imzalattılar. İlk başta çok şaşırmıştım sonra arkadaşlarımın garanti veren yerlerle yaşadığı sıkıntıyı görünce ne demek istediklerini anladım. Az söz verip çok iş yapmaya çalışıyorlar bu yüzden çok dürüst geldi bana. Başta vaadler verip sonrasında şöyle oldu, böyle oldu demek yerine başta en kötüsünü konuşmak çok doğru bir Ticaret anlayışı. Tabi bu arada lazerimi burda bitirdim. Şimdi yüzümdeki ayva tüyler için iğneli işlemi yaptırıyorum. Bunun sonucundan da memnun kalacağımı umuyorum. Emeklerine sağlık, herkese tavsiye ediyorum.
Lazer epilasyon ve iğneli epilasyon işlemi çok memnun kaldım ankarada yaptırdığım clinicten çok cokkk daha iyi bir merkez sonuç odaklı çalışıyorlar dört farklı cihaza girdim tüylerim ve deri rahatsızlığım tamamen gitti

Şanlıurfa - Cosmoser Güzellik Merkezi Nasıl? Gidenler

Cosmoser İğneli Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Bahçelievler 2.Sokak Serdar Apt. Kat:1 No:2 Merkez / Şanlıurfa Telefon: 0 414 315 19 83- 0 541 673 59 83

3 comments

  1. Şanlıurfa cosmoser güzellik merkezinde iğneli epilasyon yaptırdım ithal Kanada cihazı kullanıldı çok yoğun ve sarı tüylerim vardı hepsi gitti ve yüzümde herhangi bir iz ve çukur kalmadı çok memnun kaldım tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir