1. Ana Sayfa
  2. İğneli Lazer Epilasyon

Sakal Üstü İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Sakal Üstü İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Erkeklerin en sıklıkla şikayet ettiği alanlardan biri olan sakal üstü kılları hem muzdarip etmekte hemde insanın güvenini oldukça kırmaktadır. Tabi bazı arkadaşlarda çok aşırı sakal üstü tüylenme olmadığından şikayetçi olmayabilirler ama nitekim bazı arkadaşlarda oldukça fazla ve kötü bir görüntü oluşturduğundan arkadaşlarımız kurtulmak istemektedirler. Peki sakal üstü kıllardan nasıl kurtulabilir;

  1. İğneli Epilasyon
  2. Lazer Epilasyon
  3. Cımbız
  4. Jilet
  5. Ağda
  6. Traş makinesi
  7. Tüy dökücü vb. ürünler bulunmakta ve ülkemizde sıklıkla tercih edilmektedir.

Ama bunlar arasında bir yöntem var ki kalıcı olarak kurtulmanızı sağlamaktadır. İğneli epilasyon ve lazer epilasyon kalıcı olarak kurtulmanızı sağlamakta ama nitekim hangisini seçeceğinizi kestirilmemektedir. Lazer epilasyon gerçekten işe yarayan bir yöntem olsada oldukça sahte cihaz ve uzak doğu FDA onaysız cihazların bulunduğundan yarar yerine zarar sağladığını bildirmek isterim. Ama iğneli epilasyon ise hem FDA onayına sahip hemde cihaz ücretinin 2000-5000 TL arasında bulunduğundan oldukça ülkemizde tercih edilmektedir.

Sakal Üstü İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Sakal Üstü İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır?

Sakal üstü epilasyon yaptırmak isteyen kişiler epilasyon yapılacak bölgedeki tüyleri almadan geldikleri epilasyon merkezinde işlem yapılmaya başlanır. Sakal üstünde çıkan kıllar tek tek iğneli epilasyon cımbızı ve iğnesi yardımıyla kıl köküne girilip elektrik akımı verilerek kıl kökü patlatılır.

Sakal Üstü İğneli Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Genellikle sakal üstü iğneli epilasyon işlemi 1-2 seans sürmektedir.  Çok fazla kıl olan bir bölge olmadığından kaynaklı olarak ilk seansta çoğu kıl kökü patlatılır. İkinci seansta ise unutulan diğer kıllar patlatılır.

Sakal Üstü İğneli Epilasyon Seans Fiyatı Ne Kadar?

Ortalama olarak 75 TL’dir seans ücreti. Daha detaylı seans fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız. iğneli epilasyon seans fiyatları konumuzu inceleyiniz.

Sakal Üstü İğneli Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Mehmet Bey: Yanak bölgemde çıkan kıllar oldukça rahatsız edici bir hal almaya başladı eşime konuyu söylediğimde. Bana kendisinin yaptırdığı iğneli epilasyonu önerdi. RAndevu alıp gittik. iğneli epilasyonu yapan hanımefendi 3 seansta komple bitirdi.
Berat Bey: Çok çok az olan çıkan sakallarımın üstünde genellikle böyle kötü görüntü oluşturan kıllar çıkmaktaydı bende kuaförüme söylediğimde bana güzellik merkezlerinde iğneli epilasyonu önerdi. Gittiğim bayan tek seferde bütün kıllara işlem yaptı bir daha gelme dedi. Üzerinden 2 ay geçti daha kıl çıkmadı.

Yorum Yap