1. Ana Sayfa
  2. Saç Ekimi

Saç Ekim Fiyatları

Saç Ekim Fiyatları
saç ekim fiyatı

Saç ekim nedir? Kimlere uygulanabilir? Günümüzde saç dökülmesi ve saç kaybı özellikler erkekler çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Bu soruna uzman en kalıcı çözüm olarak  ini önermektedir. Saç köklerinin pasif olduğu ve kelliğin oluştuğu bölgelere sağlıklı saç kökleri nakledilmektedir. Bu işlemin genel adı saç ekim işlemidir. Saç kökleri kelliğin olduğu bölgelere nakledilirken mikrocerrahi yöntemler kullanılır.

SAÇ EKİM FİYATLARI 2022 : 7.000 TL – 25.000 TL ARASINDADIR

Saç ekimi işleminde kelliğin olduğu bölgelere hastanın kendisinden sağlıklı saç kökleri eklenmektedir. Saç operasyonları çok özel operasyonlardır. Hastanın kendisine özel olarak plan yapılır ve uygulanır. İnsanların ense bölgesindeki saç kökleri genel olarak dökülmeye dirençlidir. Bu yüzden Saç ekimi operasyonlarından genellikle bu ense bölgesinden alınan saç kökleri tercih edilmektedir. Bu saç kökleri kelliğin olduğu bölgelere ya da seyrelmelerin olduğu bölgelere ekilir. Saç ekim fiyatları işlemindeki temel amaç kelliğin olduğu bölgelere doğal saçlı bir saç görüntüsü kazandırmaktır. Aslında baktığımızda saç ekilmesi işlemi cerrahi operasyon bakımından küçük bir işlemdir. Ama yine de profesyonel ve bu alanda daha önce çalışma yapmış doktorlar tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. saç ekim

saç ekim

Saç Ekim İşlemi Başarı Oranı Nedir

Kellik problemi çeken bir çok insan saç ekilmesi sonrası eski saçlarının görünümüne kavuşup kavuşamayacaklarını çok merak ediyorlar. Evet saç  ile eski saçlarınıza sanki hiç dökülmemiş gibi bir görünüme kavuşabilirsiniz. Saç ekimi işleminde temel amaç tıbbi uygulamalar ile hastaya doğal saçlı bir görünüm kazandırmaktır.

Saç Ekim İşlemi Kimlere Uygulanabilir

Günümüz de erkeklerin neredeyse yarısında yakın bir bölümü saç dökülmesi çekmektedir. Bu yüzden erkeklerin en çok tercih ettiği estetik operasyon saç olmaktadır. Ama saç kaybı ya da saç dökülmesi gibi problemleri sadece erkeklerin yaşadığı problemler değildir. Günümüzde özellikle orta yaştan sonraki bir çok kadın da saç dökülmesi problemi çekmektedir. Ekim işlemi hem erkeklere hemde kadınlara uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Saç dökülmesinin en büyük nedenlerini incelediğimizde genetik fakötrleri ilk sırada görüyoruz. Çünkü dazlaklık yani kellik geni kromozomlar ile taşınmaktadır. Nesilden nesile aktarılan bu sağlık probleminde saç ektirtme tedavisi çok başarılı sonuçlar vermektedir. 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap