1. Ana Sayfa
  2. İğneli Lazer Epilasyon

Özel Genital Bölge İğneli Epilasyon Yapılır Mı? Yaptıranlar Yorumlar

Özel Genital Bölge İğneli Epilasyon Yapılır Mı? Yaptıranlar Yorumlar

Bir çok bayanın en önemli sorunları arasında özel bölgedeki tüyleme olmaktadır. Her defasında oranın temizlenmesi için saatlerce uğraş vermek oldukça zor ve zahmetli bir hal almaktadır. Tabi ağda cımbız epilatörlerle bu işlere çözüm sağlansada sağlanan çözüm kalıcı olmamakla birlikte var olan kıl köklerini daha çok kalınlaştırmakta ve daha kötü bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Bayanlar arasında Özel bölgeye lazer epilasyon yaptırmak oldukça popüler olsada genellikle olumlu sonuçlar alınmadığından, yeni bir trend haline gelen iğneli epilasyonu tercih edilmektedir artık. Orijinal lazer epilasyon cihazlarının fiyatlarını 300.000 TL’leri bulması sebebiylede bir çok firma uzak doğu diye tabir ettiğimiz çin malı bir işe yaramayan cihazları almakta ve kullanmaktadırlar. Bu ise yarardan çok zarar sağlamaktadır.

Ama iğneli epilasyon işlemi genellikle tecrübe işi olduğundan ve iğneli epilasyon cihazınında 2.000-3.000 TL gibi cüzi bir paraya satıldığından kaynaklı olarakta tecrübe edinen herkesin bu işi rahatlıkla yaptığı ve iğneli epilasyonun, lazer epilasyona oranla daha uygun olmasını doğurmaktadır. İğneli epilasyonda her kıl köküne tek tek işlem yapıldığından kaynaklı olarak yapılan işlem bir defalık olmaktadır.

Özel Bölge İğneli Epilasyon Yapılır Mı? Yaptıranlar Yorumlar

İğneli Epilasyon Özel Bölgeye Zarar Verir Mi?

İğneli epilasyonun bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ve bayanlar tarafından özel bölgeye sıklıkla uygulanmaktadır.

Özel Bölgeye İğneli Epilasyon Yaptıran Var Mı?

Oldukça sıklıkla duyduğumuz bir soru olmakla birlikte çok yüksek bir müşteri potansiyeli bulunmaktadır.

Özel Bölge İğneli Epilasyon Fiyatı Ne Kadar?

iğneli epilasyon seans fiyatları konusunda bu konu ile alakalı fiyatlarımızı bulabilirsiniz.

Özel Bölge İğneli Epilasyon Yorumları

Bacaklarım için gittiği iğneli epilasyonda, Handan hanıma özel bölgeme de yapılabilir mi diye sorduğumda tabi ve çok fazla yaptıran var sorusuyla hemen oraya da yaptırdım. Gerçekten çok aşırı ağrısada bir kerelik olduğundan dayanmak gerek.


İğneli epilasyondan en çok ağrısı konusunda korkuyordum. Evet biraz ağrıtıyor ama öldürecek gibi değil. Genital bölgemde yaptırmam sonucunda biraz kabuklanma oldu, Estetisyen ise normal dedi. Bir hafta sonra hepsi döküldü.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap