Omuz Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Omuz Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Omuz Bölgesi iğneli epilasyon erkeklerin sıklıkla tercih ettiği bir iğneli epilasyon yöntemidir. Erkeklerin yanı sıra bayanlar tarafından da tercih edilmektedir. Omuz bölgesindeki istenmeyen tüyler yazın oldukça başa bela gözüksede kurtulmak artık çok kolay olmaktadır. Omuz bölgesi için yapılan iğneli epilasyon işlemi kesin ve kalıcı sonuçlar vererek 3-4  seansta ömür boyu omuzlarınızdaki istenmeyen tüyleder kurtulmanızı sağlamaktadır.

OMUZ İĞNELİ EPİLASYON NASIL YAPILIR?

Omuz bölgesi iğneli epilasyon işlemi, omuzlardaki tüyler alınmadan epilasyon merkezine gelinerek, kıl köküne tek tek elektrik akımı verilerek kıl kökünün patlatılarak tahrip edilmesini sağlamaktadır. Bu sayede aynı kökten bir daha kıl çıkması engellenmektedir.

OMUZ İĞNELİ EPİLASYON KAÇ SEANS SÜRER?

Omuz bölgesi iğneli epilasyon işlemi genellikte 3-4 seans sürmekle birlikte, bölgenin ne kadar kıl köküne sahip olmasıyla alakalıdır. Nitekim bayanlarda 3-4 seans erkeklerde ise 6-7 seans arasında sürmektedir.

Omuz Bölgesi İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

OMUZ İĞNELİ EPİLASYON FİYATI NE KADAR?

Omuz bölgesi iğneli epilasyon erkeklerde fiyat biraz fazla olsada bayanlarda bu fiyat oldukça makuldur. Erkeklerde seans başı 250 TL’lere varan fiyatlarla birlikte bayanlarda ise 100 TL’lik fiyatlardan oluşmaktadır. Diğer bölgelerin seans fiyatlarını öğrenmek için iğneli epilasyon seans fiyatları konumuzu inceleyebilirsiniz.

OMUZ  İĞNELİ EPİLASYON YAPTIRANLARIN YORUMLARI

Mahmut Bey: İğneli epilasyonu eşimin yaptırmasından duydum. Bende omuzlarımda çıkan kıllar için gitmeye karar verdim. Tek seans tek gidebildim çok acıtıyor bence devam etmesem daha iyi diyerek bıraktım.
Mikail Bey: Omuzlarımda fazla çıkan kıllar için hep ağda yapıyordum yada makine ile kesiyordum. Ama artık sıkıyordu bende internet üzerinden araştırmam üzerinden iğneli epilasyonu buldum. Ve yaptırmaya karar verdim. Gerçekten mükemmel birşey ilk seanstan gözle görülür etki yaratıyor.
Sıla Hanım: Omuz ve sırt bölgemde biraz kıllanma var moralimi bozuyordu. Kuaförüme söylememle birlikte epilasyon yapacaklarını söyledi. Anestol pomad sürdürerek yaptı çok acı hissetmedim. Bana 2 3 seansta biter dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir