81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Northern EPL-110 İğneli Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Son dönemlerde sıklıkla adını duyduğumuz ve güzel bir yapıda hazırlanmış bir iğneli epilasyon cihazı olan Northern EP-110 iğneli epilasyon cihazı 2 sistemli bir cihaz olmaktadır. Flash (acısız) ve Termoliz (klasik) epilasyon sistemini bir arada barındıran Northern İğneli Epilasyon cihazını yakından tanıyalım.

Northern Star İğneli Epilasyon Cihazı Teknik Özellikleri

  • 2’li Sistem Flash ve Termoliz
  • Açma kapama tuşu
  • Zaman Ayarlama özelliği
  • Ayak pedalı
  • Çıkış gücü ayarlayabilme
  • Cihaz Standı
  • 2 yıl garanti

Northern EPL-110 İğneli Epilasyon Cihazı Nasıl? Yorumları

Editörün Yorumu

Klasik ve Flash modda kullanmaya uygun çift sistem olarak satışa sunulan bu iğneli epilasyon ortalama olarak 3500-5000 Tl arasında satılmaktadır. Ortalama bir fiyata sahip olan bu cihazın genel anlamıyla baktığımızda rakipleriyle hemen hemen aynı özelliklere sahip bir cihaz olmaktadır. Nitelim fiyat konusunda alacağınız firma ile anlaşılırsa tercih edilebilir bir cihaz olmaktadır. Zaten genel manasıyla baktığımızda 2’li bir sistem olmasıda sorunsuz bir cihaz diyebileceğimizi ortaya koymaktadır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.