1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon Merkezleri

Nişantaşı – Epi first İğneli Epilasyon Merkezi Nasıl? Gidenler Yorumlar

Nişantaşı – Epi first İğneli Epilasyon Merkezi Nasıl? Gidenler Yorumlar

İğneli Epilasyon konusunda kendini kanıtlamış uzman bir estetisyenden herkes iğneli epilasyon yaptırmak ister. Ama nitekim tek sorun o uzman kişiyi bulmaktan geçer. İnternet ortamında herkes tarafından bir çok olumsuz yorumlar sıkıntılar ortaya çıkmakadır. Buda işte işinde uzman olmayan kişilerin yaptığı işlemlerden geldiğini biliyoruz.

Bugün sizlere işinde uzman ve 5 yıllık bir firma deneyiminde uzman kişiliğini ve yaptığı işlemlerde adını duyuran bir iğneli epilasyon uzmanını ve merkezini tantmak istiyorum. Uzman Estetisyen Nagihan Aslan  tarafından Epi First iğneli epilasyon merkezinde profesyonel bir iğneli epilasyon işlemi sunulmaktadır. Epilasyoncu Nagihan Aslan hakkında hemen hemen hiç olumsuz haber olmaması ve işimde layıkıyla uzman kişiliğini uygulamalarda hissettiren bir firma olmaktadır. Şişli tarafından olanlar için büyük bir nimet olan Epi First İğneli Epilasyona gitmeden bence iğneli epilasyon yaptırmayın diyebiliriz.

Epifirs İğneli Epilasyona Gidenlerin Yorumları

Nagihan Hanım’ a bir yılı aşkın süredir gidiyorum. Kendisi işini severek yapan ve başarılı sonuçlar almak için çok çabalayan biri, hatta bazen bölgesel tedavide sonuç almak için benden daha hevesli olan:)

Ben epilasyon için Epifirst e devam ediyorum. Çok memnunum ve üç arkadaşıma da tavsiye ettim onlarda çok memnunlar. Yorumları okudum özel bir dönem olması dolayısı ile randevu ile çalışması gayet doğal. Kısa bir görüşmede olsa telefon açılarak müsait bir zaman için saat belirlenmesinin daha medeni bir davranış olduğunu düşünüyorum. Eminim bu şekilde gidilse idi, böyle bir yoruma da gerek kalmazdı. Şunu söyleyebilirim son derece temiz bir ortamda,işine saygı duyarak işlem yaptığını ve güvenli ellerde olduğunuzu zaten hissedeceksiniz.

Nagihan hanımın epilasyon merkezine yaklaşık olarak 3 yıldır gidiyorum . İşlem yapılan bölgelerde çok Fazla azalma ve seyrelme var .Burada ki bazı yorumların ciddi derecede aksine İşinde gerçekten başarılı ve titiz çalışan sohbetine doyum olmayan ve en önemlisi çok anlayışlı bir insan Kendisi. Gittiğinizde gerçekten asla pişman olmayacağınız bir klinik .

Çok başarılı tecrübeli bir iğneli epilasyon oldu çok memnun kaldım. Nagihan Hanım işinde uzman ve profesyonel çok başarılı ve işin ehli.Her konuda yardımcı oluyor sağolsun herkese ivedilikle tavsiye edebilirim o kadar yere gittim beğenmedim ama burası bambaşka bir yer hem hijyenik hem havadar hemde yoğunluk yok.

Nişantaşı - Epi first İğneli Epilasyon Merkezi Nasıl? Gidenler Yorumlar

Şişli Epi First İğneli Epilasyon İletişim Adresi

Adres : Halasgargazi mah. Rumeli caddesi bereket apt.no 55 kat 5 daire 10 Şişli / İstanbul
Telefon : +90 (212) 230 8191 GSM : +90 (534) 410 7084

Yorum Yap