Muğla - Dr. Reha Özlü Dermatolog Nasıl? Yorumlar

Muğla – Dr. Reha Özlü Dermatolog Nasıl? Yorumlar

2016 yılından bu güne kadar kendi kliniğinde hizmetler sunan ve verdiği hizmetlerile büyük bir başarıya imza atan Uzman Dermatolog Reha ÖZLÜ Kliniğinde Lazer Epilasyon iğneli epilasyon, estetik ve cerrahi uygulamalar yapılmakla birlikte müşteri memnuniyetine büyük önem verilmektedir.

İğneli epilasyon konusunda uzman kadrosu ile müşterilerine profesyonel bir şekilde sunulan hizmetlerde oldukça başarılı ve güzel sonuçlar doğurduğunu müşteri yorumlarından anladığımız mümkün hale gelmektedir.

Dermatolog Reha ÖZLÜ İğneli Epilasyon Müşteri Yorumları

Tek kelime ile harika!!! Daha öncede bir başka doktora gitmiştim beni korkutmuştu. Bir doktor olarak yaklaşımınız beni rahatlatmanız ve bu güzel sonuç için size çok teşekkür ederim.Benlerimin bu kadar muhteşem bir şekilde yok olacağını tahmin bile etmiyordum. Dr. Reha ÖZLÜ ‘ye çok ama çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Ellerinize sağlık. Allah razı olsun
Merhaba bugün iğneli epilasyon hizmeti için başvurdum. Ece hanım iğneli epilasyonumu gerçeklestirdi ve çok çok memnun kaldım. Eli çok hızlı ve az acılı bir seansti . Kendisine com teşekkürler.
Epilasyon hizmeti aldım. Tüylerimde yüzde doksan azalma oldu. Güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle eşsiz hizmet aldım. Doktor beyin güler yüzlülüğü hastalara yaklaşımı da sımsıcak. Yükümdeki benleri aldırdım hiç iz kalmadı. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Muğlanın en kaliteli ve en profesyonel kliniği diyebilirim. Herşey için çok teşekkür ederim.
Tüm vücüt epilasyona gittim ve cok memnunum.

Muğla - Dr. Reha Özlü Dermatolog Nasıl? Yorumlar

Uzman Dr. Reha ÖZLÜ Klinik Adresi

Adres:Emirbeyazıt Mahallesi Avcılar Sokak No:34/1 MUĞLA
Klinik : 0 252 212 10 01 Gsm : 0 532 246 49 28 Gsm : 0 544 212 95 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir