1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon

Mersin Silifke Epilasyon Merkezleri

Mersin Silifke Epilasyon Merkezleri
Funda&Kadir Guzellik Merkezi

Silifke epilasyon merkezi insanların ve ekseriyetle kadınların son zamanlarda sıklıkla tercih ettiği cilt ve güzellik operasyonlarından bir tanesi de lazer epilasyondur. Lazer epilasyon teknolojinin gelişmesi ile beraber tüm kıl tipleri ve tüm cilt tonları için uygun hale gelmiştir. Bu makalemizde sizlere Mersin’in Silifke ilçesinde tercih edebileceğiniz epilasyon merkezlerinden bahsedeceğiz.

matmazel güzellik salonu
matmazel güzellik salonu

Matmazel Güzellik

Adres: Göksu, Celal Bayar Cd. no92 D:B1, 33960 Silifke/Mersin

Mersin’in yeni trendi ve popüler estetik ve epilasyon merkezlerinden biri olan Matmazel Güzellik uzun yıllardır Mersin ve çevresinde yakalamış olduğu başarıyı sürdürmeye devam ediyor. 

Gerek yerli gerekse yabancı portföye sahip Matmazel güzellik uzman kadrosu ile başta vücut uygulamaları, cilt bakımı ve lazer epilasyon alanında hizmet veriyor. Konuklarına son derece misafirperver bir yaklaşım sergileyen merkez son teknoloji cihazlar ile hijyenik bir epilasyon hizmeti sağlıyor.

Demet Güzellik ve Bakım
Demet Güzellik ve Bakım

Demet Güzellik ve Bakım

Adres: Göksu Mahallesi Atatürk Bulvarı No:46 İbrahim Ethem Doğan Apartmanı Kat:2, 33960 Silifke/Mersin

Telefon: 0541 141 17 89

Mersin’in silifke ilçesinde bulunan popüler lazer epilasyon merkezlerinden bir olan Demet güzellik ve bakım merkezi sektörün önde gelen merkezlerinden bir tanesi. İşlemler sırasında kullandığı cihazlar ve envanterler, ayrıca bünyesindeki uzman doktor ve estetisyen kadrosu ile misafirlerine her daim güven veriyor.

Funda&Kadir Guzellik Merkezi
Funda&Kadir Guzellik Merkezi

Funda&Kadir Guzellik Merkezi

Adres: Göksu mahallesi, Ali Önder Cd. 36/3, 33960 Silifke/Mersin

Telefon: 0531 220 98 28

Mersin’de bulunan popüler cilt bakım ve lazer epilasyon merkezi olan Funda&Kadir güzellik merkezi kıl problemine kalıcı çözüm arayan insanların imdadına yetişiyor. Kullandığı son teknoloji cihazlar ile üyelerinden tam not alan merkez, ayrıca buz lazer ve iğneli epilasyon hizmetleri ile de adından söz ettirmeyi başarıyor. 

Siz de Mersin Silifke’de bir epilasyon merkezi arıyorsanız seçtiğiniz yerde bulunan personellerin ruhsatlarını mutlaka kontrol edin. Merdiven altı yerlerde yapılan epilasyon işlemleri sizlere kesin bir çözüm sunmadığı gibi ayrıca cildinize kalıcı zarar da verebilir.

Yorum Yap