1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon Merkezleri

Mersin – Nevin Polat İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Mersin – Nevin Polat İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

40 Yıllık bir epilasyon tecrübesine sahip Nevin Polat iğneli epilasyon gerçekten işinde uzman ve profesyonel biri diyebiliriz.  İğneli epilasyonda en önemli etkenlerden biri haline gelen tecrübe olayı her ne kadar işine pratik ve uzmansa o kadar daha kaliteli bir epilasyon ortaya çıktığını söylemek doğru olsa gerek.

Nevin Polat İğneli epilasyon merkezide Mersin şehrinde hizmet veren ve 1981 yılından beridir hizmet veren ve kendini teknolojinin sunduğu tüm yenilikleri bünyesinde buluşturarak yeni nesil epilasyonu ortaya çıkarmaktadır.

Nevin Polat iğneli epilasyon, iğneli epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin Mersin şehrinde bir numaralı tercih haline gelmektedir. Nevin Polat iğneli epilasyon sektördeki uzmanlığı ve geçmişten gelen tecrübesi sayesinde bir çok alanda liderlik etmektedirler.

Nevin Bakiler Polat İğneli Epilasyon Müşteri Yorumları

Hem izmir hem ankara’da deneyimlerimin sonucu nevin hanimin bu işte bir numara olduğunu düşünüyorum. İşinin ehli. Kendisine bir teşekkürü de buradan edeyim. Seviyoruz sizi nevin hanim :)
İğneli epilasyonun bendeki anlamı zorlu, zahmetli ve riskli bir işlemdi, bu yüzdende cesaret edememiştim. Fakat, lazer mağduru olarak yüzüm can sıkıcı bir hale geldi ve tanıdık tavsiyesiyle iğneli tedavime Nevin hanım’ da başladım. İlk seanslar normal olarak zor geldi ama daha sonra vücut buna alışıyor ve her seans biraz daha rahatlayarak ilerliyor. Benim Nevin hanım’ dan aldığım tedavi bir yılı geçti ve iyi ki diyorum.. İğneli tedavisini lekesiz, kanatmadan, tedavi düzeninde, temiz bir ortamda, uzman bir elden ve seans çıkışı hiçbir merhemi kullanmadan sadece buz ile tamamlıyorum yani Nevin hanımın sağlıklı, titiz, doğru yönlendirmesine ve emeğine çok teşekkür ederim. Beni hayatım boyunca lekesiz yüzümle kuaföre gitmekten kurtardı ve benim için en önemlisi buydu:) umarım okuyan kişilere yazım yardımcı olmuştur, Ankara’dan Mersin’e peşinden koştuğum Nevin ablama çok teşekkür ederim emekleri için:)
Uzunca bir süre araştırdıktan ve lazer yapan çevremin yüzünün daha kötü olduğunu gördükten sonra en iyi yere yaptırmalıyım dedim ve karşıma Nevin Polat İğneli epilasyon çıktı.Hiç kuskusuz 39 yıllık tecrübe ile harikalar yaratıyor.Sağlık Fakültesi mezunu olduğum için birçok konuyu gözlemledim ve kesinlikle hijyenine dikkat ediyor ayrıca cildi yormadan yapıyor.Üstelik Nevin Hanımın söylediklerini işlemden sonra yapar ve hijyene dikkat ederseniz hiç iz kalmıyor.Kesinlikle öneririm
Mersin ilinde hizmet veren Nevin Polat adlı Güzellik uzmanından şikayetçiyim. Öncelikle hijyenden yoksun bir merkezdir ve insanların sağlığını hiçe saymaktadır Yüzüm için iğneli epilasyona gidiyordum. Her kişi için ayrı iğne kullanılması gerekirken nevin hanım herkese kullandığı iğneleri kullanılıyor gelen diğer kişilere de aynı iğneyi kullanıyor. Derinin altına yapılan bu uygulama bulaşıcı hastalıklara neden olmaktadır. Sadece kendisini öven birisi olarak bir de Mersin de diğer yerlerin iki katı fiyat almaktadır. Özel hastanelerde bile dakikası 3 TL iken kendisi 6 TL almaktadır. Üstelik randevumu iptal ettirmek istediğim için bir de bundan sonra başka yerden hizmet alın deyip telefonu insanların suratına kapatan 38 yıllık tecrübesinden bahseden sağlıktan hijyenden yoksun hırsız gibi iki katı para alan bir uzman var

Mersin - Nevin Polat İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Nevin Polat İğneli Epilasyon İletişim Adresi

Adres: Hamidiye, Atatürk Cd. 1/2-3, 33010 Akdeniz/Mersin
Telefon: (0324) 233 88 51

Yorum Yap