1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon Merkezleri

Marmaris Epilasyon Yerleri ve Fiyatları

Marmaris Epilasyon Yerleri ve Fiyatları
dermaris marmaris epilasyon merkezi

Lazer ve marmaris epilasyon son zamanlarda özellikle kadınlar tarafından sıklıklı başvurulan güzellik uygulamalarından bir tanesidir. Lazer epilasyon teknolojinin de ilerlemesi ile beraber tüm ten ve kıl renkleri için stabil bir hale gelmiştir. Pürüzsüz bir vücudun hayalini kuran kadınlar özellikle sonbahar ve kış aylarından epilasyon merkezlerinin yolunu tutuyorlar. Peki Marmaris bölgesinde hizmet veren en iyi epilasyon yerleri nelerdir? Bu yazımızda sizin için detaylı analiz yaptık ve sizlere sunduk.

dermaris marmaris epilasyon merkezi
dermaris marmaris epilasyon merkezi

Dermaris Lazer Epilasyon Merkezi

Adres: Çıldır mah. 103 sok. Alihan ap. no 15/Z-2, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon: 0552 313 13 29

Dermasis marmaris epilasyon merkezleri olarak çözüm odaklı, yardım sever ve anlayışlı kadrosu işini büyük bir titizlikle yapıyor. Burada kendinizi diğer merkezlere nazaran daha güvende hissedebilirsiniz.

Lazer epilasyon işlemi sırasında kullanılan anestezi ekipmanları ile canınız acımadan kıllarınıza sonsuza kadar veda edebilirsiniz. Siz de ilk seanstan itibaren gözle görülür farkı hissetmek istiyorsanız Dermasis lazer epilasyon merkezini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Merkezde ayrıca cilt bakımı hizmeti de veriliyor. Dövme sildirme işlemi de merkezin verdiği diğer hizmetler arasında.

medlife marmaris epilasyon
medlife marmaris epilasyon

Medlife Clinic Marmaris 

Adres: Tepe, Kubilay Alpugan Sk. No 10, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon: 0549 412 02 72

Marmariste cilt bakımı ve her türlü lazer epilasyon işlemlerinde sektörün öncüsü konumundaki firma şık ve hijyenik bir klinik ile hizmetlerine devam ediyor. Son derece sıcakkanlı ve samimi personellerden aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Yeni teknolojilerden biri olan Soprano ice lazer uygulamasını Marmaris’te uygulayan en iyi kliniklerden bir tanesi. Ayrıca hastaya yapılan ayrıntılı tarama işlemi firmanın bu işe verdiği önemin en büyük göstergesi.

Sizlere bu yazımızda Marmaris epilasyon merkezleri olarak bu bölgede hizmet alabileceğin lazer ve iğneli epilasyon merkezleri hakkında tanıtım yaptık. Siz de yaptıracağınız işlemin türüne göre bu merkezlerden arzu ettiğiniz bir tanesini seçebilirsiniz. Unutmayın lazer epilasyon işleminin mutlaka uzman personeller ve hijyenik merkezlerde yapılması gerekir. 

Yorum Yap