1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon Merkezleri

Malatya – Ester Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler

Malatya – Ester Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler

Malatya’da iğneli epilasyon konusunda deneyimli ve müşteri memnuniyeti ile bunu rahatlıkla görebileceğimiz, kendini iğneli epilasyon konusunda geliştirmiş 22 yıllık güzellik tercümesi ile Ester Güzellik Salonu iğneli epilasyon yaptırmak isteyenlerin bir numaralı durağı haline gelmiştir.

İğneli epilasyonda el pratikliği ve hızlılığı sayesinde hem tedavi olanın hızlı bir şekilde hizmet almasını hemde daha az acı hissi duyarak epilasyonu bitirmesini sağlamaktadır. Malatya’da iğneli epilasyon yaptırmak isteyenler için tercih edilecek bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ester Güzellik Salonu İğneli Epilasyon Müşteri Yorumları

İğneli epilasyon için hiç tereddüt etmeden Ester Güzellik Salonunu tercih edebilirsiniz. Birçok bölgede kısa sürede mükemmel sonuçlar aldım ve hiç iz kalmadı. Evet işlem sırasında biraz acı oluyor ama dayanılmayacak bir şey değil. Ağda kadar bi acısı olur en fazla.
Profesyonelligin güleryüz ve samimiyetle sunulduğu bir merkez .İgneli epilasyonda lekesiz ve kalıcı çözüm almak isteyenlerin tereddüt etmeden gidebilecekleri bir salon ESTER Güzellik Salonu. Kesinlikle tavsiye ederim.
Kendinize yapacağınız en güzel yatırımlardan biridir iğneli epilasyon. Alanında uzman ve gayet temiz, güvenilir. Tavsiye ederim.
İğneli epilasyon yaptırmak istiyorsanız malatya hatta bölgedeki tek merkez.

Malatya - Ester Güzellik Salonu Nasıl? Gidenler

Malatya Ester Güzellik Salonu İletişim Adresi

Telefon: 0 422 324 68 89
Adres: Ünaldı Apt No:10 Hamidiye, Mimar Sinan Cd., 44200 Malatya Merkez

Yorum Yap