Kulak Kılları-Tüyleri İçin İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Kulak Kılları-Tüyleri İçin İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kulak kılları için iğneli epilasyon yaptırmak son zamanların en çok tercih edilen epilasyon türü olmaktadır. Bundan kaynaklı olarak iğneli epilasyon yaptırmak isteyen kişiler kullak kılları için lazer epilasyon, epilatör, jilet ve ağda gibi ürünlerden memnun kalmayan kişiler son olarak iğneli epilasyon tercih etmektedirler.

Kulak kılları için iğneli epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin ilk olarak biraz acıya dayanmaları gerekmektedir. Kulak kılları yapı gereği kalın ve tek tek çıktığından dolayı, bazı arkadaşlarımız oldukça rahatsız olmaktadır. Kulak kılları için çok fazla ağrıyı engellemek için iğneli epilasyon öncesi uyuşturucu sprey kullanabilirsiz.

Kulak Tüyleri İçin İğneli Epilasyon Yapanların Yorumları

Kulak Kılları-Tüyleri İçin İğneli Epilasyon Yaptıranlar YorumlarMelisa Hanım: Kulak kıllarım için her ne kadar her defasında ağda yapsamda hiç olumlu sonuçlar alamadığımı bildirmek isterim. Daha sonra yaptırdığım kuaförümün önerisi ile iğneli epilasyona başladım zaten totalde 15 20 adet tüy mevcuttu tek tek işlem yapıldı.

Mehmet Bey: Kulak kıllarımı kuaförüm çakmak ile yakıyordu, ama bu hem pis bir koku oluşmasına hemde kararmasına sebebiyet vermekteydi. Bende internet araştırmam sonucunda kulak kılları için iğneli epilasyonun gerçek bir çözüm olduğunu öğrendim. Bundan dolayı yaptırmaya başladım.

Canan Hanım: Kulak tüylerim için iğneli epilasyon yaptırıyorum çok ama çok acıyor. Acıya dayanmak önemli bu konuda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir