81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Küçükçekmece İğneli Epilasyon Merkezleri Önerisi

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İstenmeyen tüyler konusunda sıklıkla duyduğumuz iğneli epilasyon konusu oldukça merak uyandıran ve araştırma yapılması gereken bir konu olmaktadır. İğneli epilasyon işlemi el becerisinin oldukça yüksek olması gereken ve dikkat edilmesi gereken bir işlem olmaktadır.

İğneli epilasyon işlemi sıklıkla tercih edilmekle birlikte son günlerde lazer epilasyondan sonra en çok tercih edilen yöntem diyebilirizi. Lazer epilasyon gibi yanlış yöntem ve yanlış atış olmadığından kaynaklı olarak her seans bitiminde bir daha aynı bölgede kılların olmadığını görmek şevkinizi artıracağından kaynaklı olarak tercih edilme oranı oldukça yükselmektedir.

Küçükçekmece İğneli Epilasyon Merkezleri

Siz Epilasyon
Adres: Kanarya, Pelikan Sk. No:6, 34290 Küçükçekmece/İstanbul
Telefon: +90533 931 93 04
Zeynep Akduruk Estetik
Adres:Kemalpaşa Mah. Halkalı Cad. Sancak Sok. No: 2 Kat : 5 Abdülbecan İş Merkezi Sefaköy Küçükçekmece / İstanbul
Telefon: +90541 855 89 39

Küçükçekmece İğneli Epilasyon Merkezleri Önerisi

Gizem Epilasyon
Adres:Halkali Merkez Mahallesi Meydan Halkalı, 34307 Küçükçekmece/İstanbul
Telefon: ——

Bensu Baybek Güzelik Salonu
Adres:Atakent Mah.,222. Cad.,Shell Petrol Kaya Kardeşler,İş Hanı 2.kat No:23, Halkalı/Küçükmece/İstanbul, 34307 Küçükçekmece/İstanbul
Telefon: 0507 525 45 09

 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.