1. Ana Sayfa
  2. İğneli Epilasyon Merkezleri

Konya Güneş Güzellik Salonu İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Konya Güneş Güzellik Salonu İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Konya Selçuklu’da hizmet sunan Güneş Güzellik Salonu iğneli epilasyon konusunda oldukça pratik bir yaklaşım ile hizmet vermektedir. Sektördeki uzun soluklu var oluşları sayesinde hızlı ve pratik bir iğneli epilasyon imkanı sunmaktadır. İğneli epilasyon işlemlerinde hem hızlı hemde sonuç odaklı yaklaşımı sayesinde profesyonel bir yaklaşım sunmaktadır.

Konya’da iğneli epilasyon ve kuaför hizmetleri ile adundan oldukça güzel bir şekilde söz ettiren nadir firmalardan biri olmaktadır.

Güneş Güzellik Salonu Müşteri Yorumları

Hızlı ve pratik elleriyle muhteşem sonuçlar elde ettiren profesyonel çalışan Zeynep Hanıma teşekkürler
Ben çok memnunum harikalar yaratıyor elleri hem sırdaş hem yoldaş canım sultanım benim
Zeynep hanımla istenmeyen tuylere son Emeğinize sağlık tesekkur ederim
Ben çok uzun zamandır güneş güzellik salonuna geliyorum. Hem çok temiz, hem de her zaman memnun ayrılıyorum. Fiyatlar piyasaya göre uygun.
Bir sağlıkçı olarak iğneli epilasyonda tavsiye edebileceğim tek adres hem Konya’da hem Türkiye de.. Ki il dışından da bir çok kişiye hizmet veriyor.. diğer yöntemler maalesef ki Zaman kaybı.. iğneli Epilasyonda kendine güvenen ve güven veren Zeynep Hanıma sonsuz teşekkürler..

Konya Güneş Güzellik Salonu İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler

Konya Güneş Güzellik Salonu İletişim Adresi

Adres:Feritpaşa, Y. Müh. Ümit Bahadır Türk Sk. No:31, 42060 Selçuklu/Konya
Telefon: (0332) 238 70 99

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Buraya gitmek tam bir pişmanlık!!!!! Asla gitmeyin kimseyi de göndermeyin. Karantina zamanı buraya vücudumdaki tüyler için gittim ve yaza denk gelmişti güneşli zamanlara. Burdaki hanımefendi yüzüme iğneli epilasyon yaptı hiçbir şekilde bilgilendirmeden!!! Güneşli günde eve gitmek zorundaydım yaz ayında yüzüme güneş kremi bile sürmeden gönderdi eve bir de gölge yerlerden yürü dedi. Yaz vaktinde hele hele öğlen nasıl gölge bulabilirimm?? Çokça para döktüm buraya hatta son param kaldı bile. Kesinlikle yaptırmayın. Hakkım haram olsun. Yüzümdeki lekelerle üç senedir uğraşıyorum suratım delik deşik. Sigara içip o elleriyle işlem yaptı. Haram olsun hakkım sonuna kadar. Aldığı para asla helal değil asla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir