81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Konya – Altınay Güzellik Salonu Nasıl? Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

1999 yılından beridir bu işi yapan ve profesyonel elleri ile mükemmel sonuçlar ortaya koyan Altınay CİVCİV hanımefendinin ekibi ile profesyonel bir iğneli epilasyon hizmeti almaya ne dersiniz. Sektörde 22 yıllık bir tecrübeyi elinde bulunduran aynı zamanda, Medicana Hastanesi ve Akademi hastanelerinde güzellik bölümünün işletmeciliğine yapan Güzellik Uzmanımız profesyonelliğin ne olduğunu anlatmaktadır.

Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon, Cilt Bakımı gibi alanlarda hizmet veren Altınay Güzellik Salonu iğneli epilasyon konusundada Konya şehrinde sayılı firmalardan diyebiliriz.

Altınay Güzellik ve İğneli Epilasyon Müşteri Yorumları

Cilt bakımı için geldim çok memnun kaldım steril temiz bir yer. Kesinlikle tavsiye ederim.
Kalitede üstüne tanımadığım tek güzellik salonu 🔥🔥
iyi günler ben meltem yüzümdeki lekelerden çok şikayetim vardı ve altınay güzellikteki altınay hanımla tanıştım ve cildim hem pürüzsüz hem lekelerden arınmış bebeksi bir cilde sahibim bana mikro enjeksiyon cilt bakımı uyguladı bunu paylaşmak istedim teşekür ediyorum altınay hanıma ve ekibibe:))
kalıcı ve acısız epilasyon çok begendim

Konya - Altınay Güzellik Salonu Nasıl? Yorumlar

Altınay Güzellik Salonu İletişim Adresi

ADRES :İhsaniye Mh. Hüsnü Aşk Sk. No:1 Bezirciler İş Merkezi
Kat:2 No:204 Selçuklu, KONYA
TELEFON: (0332) 236 36 72

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.