1. Ana Sayfa
  2. İğneli Lazer Epilasyon

Koltuk Altı İğneli Epilasyon Yaptıranlar! Yorumlar!

Koltuk Altı İğneli Epilasyon Yaptıranlar! Yorumlar!

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda koltuk altı iğneli epilasyon yaptıran ve yaptırmak isteyen arkadaşlarımızı için bilgilendirici bir yazı hazırlamaya çalıştık.

İstenmeyen tüyleren kurtulmak için en önemli epilasyon yöntemlerinden biride iğneli epilasyon olmaktadır. İğneli epilasyon neredeyse 150 yıldır aktif olarak tercih edilmektedir. Koltuk altı içinde son derece tercih edilmekte ve bir kaç seansta komple kurtulmanızı sağlamaktadır. Lazer epilasyon gibi yapıp yapıp tekrar çıkması yerine bir defa yapıp hiç çıkmamasını sağlamış olacaksınız.

Koltuk Altı İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır?

Koltuk altı iğneli epilasyon, güzellik uzmanının koltuk altındaki kıllarınıza iğne yardımıyla düşük bir elektrik akımı verilerek bölgedeki kıl kökünün patlamasını sağlayıp tahrip ederek bir daha aynı kıl kökünden kıl çıkmamasını sağlamaktadır. Bu şekilde yapılan işlemde ortalama bir kaç seansta komple kurtulabilirsiniz.

Koltuk Altı İğneli Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Bu durum birazcıkta sizin acıya dayanma gücünüz ile doğru orantılıdır. Acıya dayanıklı bireylerde 2 seansta bitebilirken, acıya dayanıksız kişilerde 4-5 seansa kadar  uzayabilmektedir.

Koltuk Altı İğneli Epilasyon Fiyatı Ne Kadar?

Koltuk altı iğneli epilasyon için genellikle seans başı 50 TL olarak nitelendirebiliriz. Diğer bölgelerin seans fiyatları için iğneli epilasyon seans fiyatları konumuzu inceleyebilirsiniz.

Koltuk Altı İğneli Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Beyza Hanım: Sık sık ağda ve jilet kullanan biri olarak buna nasıl bir çözüm bulabilirim diye düşünerek araştırma yaptım ve kızlarsoruyor internet sitesinde iğneli epilasyon yararlı olabileceği şeklinde söylendi. Bende bu işlemi yapmak isteyerek başladım yapmaya. Gerçekten işe yarıyor ama kızlar söylemem gerekliki çok acıtıyor. 
Mukaddes Hanım: Eşimin koltuk altımın terlemesi siyahlaşmasından rahatsız olarak bu işlemi yaptırmaya karar verdim. İşe yarıyor mu desem evet ama beyazlatma konusunda ne yapacağımı bilmiyorum.
Huriye Hanım: İğneli Epilasyonu ilk olarak çenemde uygulamaştım. Memnun kalmam sonucunda koltuk altımda da denedim bence güzel sonuç sundu bana. 

Koltuk Altı İğneli Epilasyon Yaptıranlar! Yorumlar!

Yorum Yap