1. Ana Sayfa
  2. İğneli Lazer Epilasyon

Kollara İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Kollara İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Bayanlar tarafından en dikkat edilen bölgeler arasında ilk sırada yer alan kollar. İstenmeyen tüyler konusundada acayip derecede bizleri mağdur etmektedir. Kollar diğer bölgelerin aksine göz önünde bulunduğundan kaynaklı olarak sık sık gözümüze çarpmaktadır. Tabi bunun bir çözümü yok mu diye sorarsanız. Kocaman bir HAYIR cevabı alırsınız. Artık kollardaki tüyleri sarartmaya ağda yapmaya jilet ile kesmeye hiç gerek yok. İğneli epilasyon ile 5-6 seans gibi bir sürede kalıcı bir şekilde kurtulmanızı sağlamaktadır. Hadi ilk olarak nasıl yapıldığına bir göz atalım.

Kollara İğneli Epilasyon Nasıl Yapılır?

Kol bölgesine iğneli epilasyon yaptırmak isteyen bayanların ilk olarak kollardaki tüyleri kesmeden epilasyon merkezine gelmelidirler. Epilasyon merkezinde kol bölgesine yapılacak alan bölgelere ayrılarak  tek tek işlem yapılmaya başlanır. Estetisyenin elinde bulunan cımbız probu ile kıl kaldırılıp, iğneli epilasyon iğnesi yerleştirip elektrik akımı verilerek kıl kökü patlatılır. Aynı şekilde diğer kıllardada yapılarak seans sonucunda bir daha aynı kıl kökünden kıl çıkması engellenir.

Kollara İğneli Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Kollara İğneli Epilasyon Kaç seans Sürer?

Kollara iğneli epilasyon yaptırmada en önemli etkenlerden biride kaç seans süreceği konusu yer almaktadır. Birçok bayanın en çok sorduğu sorudur. Kaç seans sürer. İğneli epilasyonda seans aralıkları ve seans süresi aslında kişinin kendisine bağlıdır. Kişinin acıya dayanıklılık konusu ne kadar yüksekse seanslar o kadar aşağıya çekilmektedir. Ortalama bir süre vermek gerekirsede 5-6 seansta komple kutulabileceğinizi belirtmek isterim.

Kollara İğneli Epilasyon Fiyatı Ne Kadar?

İğneli epilasyon seans fiyatlarımıza değinmek gerekirse kollar için 2 farklı seans fiyatımız bulunmaktadır. Tam kol iğneli epilasyon seans fiyatı 300 TL iken, Yarım kol iğneli epilasyon seans fiyatı 200 TL’dir. Detaylı iğneli epilasyon seans fiyatlarına iğneli epilasyon seans fiyatları konumuzdan inceleyebilirsiniz.

Kollara İğneli Epilasyon Yaptıranların Yorumları

Medine Hanım: Kollarımda çıkan iğrenç ötesi kıllar ve beni o kadar kötü etkileyen durumlar varya artık hayattan soğumama neden olmuştu. Bende artık dayanamayıp internetten araştırmaya başladım ve iğneli epilasyonu duydum. Hem ucuz fiyatları hemde kesin sonuç demesiyle beni derinden etkilemişti. Denetim ilk seanstan neredeyse yüzde 40 kılım gitmişti. Güzel bir duygu keşke acısız olanı olsa.
İğneli epilasyon yaptırdıktan sonra fazlaca kabuklanma oldu ama kabuklar döküldükten sonra mükemmel derecede kollarım pürüzsüz oldu çok memnun kaldım.
Ah ah iğneli epilasyon keşke daha önce tanısaydım seni. 30 yaşıma kadar çok çileler çekmişim ben. 6 aylık bir süreç boyunca yaptırdığım tüm vücut iğneli epilasyonda şuan pürüzsüz ve hatasız bir bayanın hayalini yaşıyorum.

Yorum Yap