81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Kilis İğneli Epilasyon Merkezleri Tavsiye Yorum ve Şikayet Yapan Yerler

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Kilis şehrinde iğneli epilasyon yaptırmak isteyen kişiler sadece 2 adet firma bulunmaktadır. Bu firmalardan birini tercih ederek iğneli epilasyon yapabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseni iğneli epilasyon konusunda sitemizden her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. İğneli epilasyon sonrası oluşan şişlik gibi durumlarda ise birazcık beklemeniz gerekmektedir.
Kilis  ili ve  Musabeyli,  Polateli ve  Elbeyli ilçelerinde faaliyet gösteren iğneli epilasyon merkezleri sizler için bu sayfada.
Aynı zamanda dilerseniz Kilis iğneli epilasyon seans fiyatları konusunu inceleyerek iğneli epilasyon fiyatları hakkındada bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not: Aşağıda yorum bölümünden memnun kalmadığınız firmaları şikayet edebilirsiniz

Kilis  ve İlçelerinde Yer Alan İğneli Epilasyon Merkezleri

Estella Güzellik Salonu
Adres: Mehmet Rıfat Kazancıoğlu, Abdi micilli sokak no:2, 79000 Kilis Merkez/Kilis
Telefon: 0541 797 95 13

MİNNA GÜZELLİK SALONU (Birgül Kantar)
Doğan Güreş Paşa Mah. Safter Necioğlu Blv. 67 Kilis Merkez, Kilis
Telefon: 03488142032

Not: Sizde Firmanızın Burada görüntülenmesini istiyorsanız. Lütfen konu altındaki yorum bölümüne firma bilgilerinizi gönderiniz. İncelenip en kısa sürede eklenmesi yapılacaktır.
Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.