81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Kıl Batıkları İğneli Epilasyon ile Geçer mi?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bir çok arkadaşımızın merak ettiği bir konu hakkında sizlere bilgilerimi paylaşacağım. İğneli epilasyon ile kıl batıklarına çözüm bulunabilir mi?

İğneli epilasyon bir çok yönden faydalı ve bir çok yönden yararlıdır. Kıl köklerine gerçekten tek ve gerçek yok eden bir yöntem ve FDA onaylı bir epilasyondur.

Kıl Batıklarına İğneli Epilasyon Yaptıranlar

Kıl-Batıkları-İğneli-Epilasyon-ile-Geçer-mi.bk
İğneli epilasyon ile kıl batıklarına kesin çözüm sağlamaktadır. İğneli epilasyon ile var olan kıl batıklarına iğneli epilasyon iğnesi ile çözüm bulabilirsiniz. İğneli epilasyon iğnesi kıl köküne direk etki ederek ve gönderdiği düşük voltajlı elektrik akım sayesinde kıl kökünü yerinde tahrip ederek komple yok olmasını sağlamaktadır.

Editörün Yorumu…….

Bir kaç yıl önce bir muayene için gelen bir arkadaşım kıl batıkları için benden yardım talep etmişti. Bende durumu inceledim ve çözümün iğneli epilasyon ile çözülebileceğini kendisine ilettim ve hemen uygulamaya  başladım arkadaşım tam 3-4 atış sonunda hemen hemen bütün kıl batıklarından kurtulmuştu….

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.
4 Comments

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.