kaşa iğneli epilasyon

Kaşa İğneli Epilasyon Yaptıranlar?

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda sizlere ¨kaşa iğneli epilasyon yaptıranlar¨hakkında bilgi vereceğiz.

Kaşa epilasyon yaptırmak en sık tercih edilen yöntemler arasına yer almaktadır. Bir çok kişi tarafından tercih edilen ve gerçekleştirilen iğneli epilasyonun en çok tercih edilen bölgesi ise kaşa yapılan iğneli epilasyondur.

Kaş bölgesinde çıkan kılların komple temizlenmesi için yapılan ayrıyetten sadece ve tek bir görüntü oluşturan iğneli epilasyon bu sebeple oldukça fazla tercih sebebi olmaktadır.

Kaşa yapılan epilasyonlarda en çok iğneli epilasyonun tercih edilmesi sebebi ise kaşın uzadığı vakitte hangi kılı istemiyorsak o kıla özel iğneli epilasyon yapılarak kıl kökünün yakılması sağlanmaktadır.

Kaşa İğneli Lazer Epilasyon

kaşa iğneli epilasyonBundan kaynaklı olarak bayanlar tarafından en çok tercih edilen bir yöntem olan kaşa iğneli lazer epilasyon yüzde yüz sonuç vermektedir. Genelde kaş alımı yapılmadan önce epilasyon firmasına gelerek işaret edilen kıllar üzerine uygulandığı için hem sonuç hem kalıcılık olarak bir çok kez tercih edilip önemle kullanılmaktadır.

Bayan Arkadaşlarımız Tarafından Yapılan İğneli Epilasyon Yorumları

Şefika Hanımın Yorumu: Her hafta kuaföre gidip kıllarımı cımbız ile çektirip fazla fazla acı çekmekten sıkılarak en son Diyarbakırda bulunan Bella Epilasyon firmasına giderek kaşıma iğneli epilasyon yapacağımı ileterek, epilasyon yapan arkadaşla beraber işlem yapacağımız kılları işaretledik. Tek seansta mükemmel bir sonuca kavuştuğumu söyleyebilirim.

Nurdan Hanımın Yorumu: İğneli epilasyonu bir arkadaşımın önerisi üzerine giderek yaptırmaya karar verdim. İlk etapta çok fazla acı çeksemde  bittikten sonra bir daha çıkmaması beni oldukça mutlu etti diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir