81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Kartal İğneli Epilasyon Merkezleri Önerisi

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İstanbul Kartal bölgesinde yaşayanlar için kolaylık olması maksadıyla hazırladığımız bu iğneli epilasyon merkezleri önerisi ile hiç yorulmadan güzel bir iğneli epilasyon merkezinin keyfini çıkarabilirsiniz.

İğneli epilasyon işlemi oldukça el becerisi gerektiren bir işlem olduğundan kaynaklı, el becerisi yüksek kişilerde bu işlemi yapmak önem arz etmektedir. Bu sebepledirki iğneli epilasyon işlemlerinde, iğneli epilasyon cihazından ziyade el becerisine daha fazla dikkat edilmelidir. İğneli Epilasyon işlemlerinde önem arz eden bir diğer konu ise bulaşıcı hastalıklara dikkat ederek hijyen kurallarına uymaktan geçmektedir.

Aşağıda listelenen firmaları internet yorumlarını olumlu, olumsuz bütün görüşleri dikkate alarak hazırlanmıştır umarım faydalı olur.

Kartal İğneli Epilasyon Merkezleri

Özlem Güzellik Salonu
Adres: Kordonboyu Mah. 23 Nisan Cad. No:3 Kat:3 Kartal / İstanbul(Kıyı Pastanesi Karşısı)
Tel: 0216 306 32 54

Kartal İğneli Epilasyon Merkezleri Önerisi

Kartal – MDR Polinklik
Orta Mahalle, Atatürk Caddesi, No:130 Soğanlık – Kartal
Telefon : 0532 138 35 46

ESTEDORE KARTAL
Adres: Kordonboyu Mah. Hamam Sok. No:21 Kartal İSTANBUL
Telefon:  0532 206 79 19

She & New Güzellik Merkezi
Adres: Yeni Mahalle Samandıra Caddesi Celepgil Apartmanı No: 6/4 Yakacık Kartal / İstanbul
Telefon: (0555) 639 27 05
Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.