81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


Kalın Kıllara İğneli Epilasyon Yapılır Mı?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İğneli epilasyon işlemi 200 yıl gibi uzun bir süredir aktif olarak kullanılan ve son 20 yıldırda yoğun bir şekilde tercih edilen bir yöntem olmaktadır. Genellikle internet üzerinden gelen sorularda son zamanlarda iğneli epilasyonun kalın kıllar üzerinde etkili midir? İğneli Epilasyon kalın kıllara zararı var mıdır? gibi sorulara genel bir cevap olması amacıyla hazırladığım konuda tüm sorularınıza cevap bulmanızı ümit etmekteyim.

İğneli epilasyon yönteminde kalın ve ince kıl ayrımı yapılmadan yapılan bir işlemdir. İğneli Epilasyon işleminde kalın kıllar ve ince kıllara tek tek işlem yapıldığından kaynaklı olarak, işlem sonunda kesin sonuçlar elde edilmektedir. İğneli epilasyon yapılan bölgede bile işlem sonundaki 1 hafalık süreçte kılların bir daha çıkmadığını gözleriniz ile görmeniz mümkün hale gelmektedir.

Kalın Kıllara İğneli Epilasyon Yapılır Mı?İğneli epilasyon işleminde her kıl köküne tek tek ucunda elektrik akımı bulunan iğne yardımıyla yapılan kıl kökü patlatma işleminde, işlem sonunda kıl kökünün tahrip edilmesinden kaynaklı olarak aynı bölgede bir daha kıl çıkması mümkün olmamaktadır.

Bundan kaynaklı olarakta iğneli epilasyon işlemi kalın kıllara ve ince kıllara ayrı yapmadan işlem yapılmaktadır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.