81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


İzmit – Brassiva Estetik ve Güzellik Nasıl? Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Kocaeli İzmit ilçesinde hizmet veren ve müşteri memnuniyetini ön sıraya almış bir firmadan bahsetmek istiyorum. Brassiva Estetik ve Güzellik Mustafa Samed Yenice yönetiminde 2011 yılından bu güne kadar kaliteli ve son teknolojik ürünlerle güzellik hizmeti vermektedir. Lazer Epilasyon ile birlikte iğneli epilasyon hizmetide veren Brassiva iğneli epilasyon konusundada uzman bir kadroya sahip olmaktadır.

Brassiva İğneli Epilasyon Müşteri Yorumları

epilasyon yaptiriyorum. Suanlik memnunum ve cevreme tavsiye ediyorum :). İleriki surecte sonucumu yeniden yazacagim. Guleryuzlu ve profesyonel bir isletme 🙂
Çok büyük biryer değil. Ulaşımı kolay ve giriş kat. Çalışanlar çok ilgili ve güleryüzlü. Ben çok memnun kaldım.
Gittiğim güzellik merkezleri içinde en hijyenik ve uzman olanı diyebilirim. İlginize çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.
İzmit merkezde gidilebilecek en kaliteli güzellik merkezi. Teşekkür ediyorum

İzmit - Brassiva Estetik ve Güzellik Nasıl? Yorumlar

Brassiva Estetik ve Güzellik Adresi

Ömerağa Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. No:85 İzmit / Kocaeli
Tel:+90 (262) 321 16 16
Whatsapp:+90 (543) 321 16 66

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.