81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


İzmir – Müge İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

20 yıldan daha uzun bir süredir İzmir Karşıyaka’da iğneli epilasyon üzerine işlem yapan Müge iğneli epilasyonun artık iğneli epilasyon konusunda bir duayen olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. İğneli epilasyon yaptıracak her kişinin en önemli dikkat etmesi gereken tek nokta uzmanlık el becerisi olduğunu herkes tarafından bilinmektedir.

İğneli epilasyonda, lazer epilasyon gibi uçuk cihaz ücretlerinin yanı sıra ucuz cihaz fiyatları ama en üstün el becerisi gerekmektedir. Buda iğneli epilasyonda el becerisi iyi kişilerin bu işi çözmesinden kaynaklı olduğunu bildirmek isterim.

Müge iğneli epilasyonun sektördeki uzun süredir var oluşu ve sadece kendini bu işe adaması ile bir çok konuda iğneli epilasyon konusunda uzman bir ism olarak nitelendirilmektedir.

Müge iğneli epilasyon merkezi Nursen Yaman ve Müge Taştan Hanımefendiler tarafından işletilmektedir.

İzmir Karşıyakada bulunanlar için büyük bir nimet olarak nitelendireceğim Müge iğneli epilasyon merkezine uğramadan iğneli epilasyon yaptırmamalarını isterim.

İzmir - Müge İğneli Epilasyon Nasıl? Gidenler Yorumlar

Müge İğneli Epilasyon İletişim Adresi

Adres: 1723sk. No:13 D:201-202 İzmir/Karşıyaka
Telefon : 0 532 3134415

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.