81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


İzmir Aysel İğneli Epilasyon Gidenler Yorumlar Adresi

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İzmir Karşıyaka’da hizmet veren ve adından oldukça güzel şekilde söz ettiren bir iğneli epilasyon firmasını sizlere sunmak isterim. Aysel hanımın eşliğinde uygulanan ve profesyonel bir iğneli epilasyon hizmeti sunan Aysel İğneli Epilasyon, epilasyon yaptırmak isteyenler için ilk ve tek tercih sebebi olmaktadır.

İzmir Aysel İğneli Epilasyon Gidenler Yorumlar AdresiLazer epilasyonun çilesinden kurtulup gerçek bir epilasyon yöntemi isteyen herkesin iğneli epilasyona yöneldiği ve bilinen FDA onaylı ve 130 yıldır aktif bir şekilde kullanılan bir yöntem olan iğneli epilasyona git gide daha fazla rağbet görmekte ve tercih edilmektedir. Sizlerde istenmeyen tüylerinize Aysel İğneli Epilasyon ile yok edebilirsiniz.

Yönetici: Aysel ÇAM
Adres: Bostanlı Mah. Aşık Veysel Sok. 38/C Karşıyaka İzmir
İletişim: 0232 330 26 00
Konum:

 

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.
2 Comments

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.