81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


İstanbul Neka İğneli Epilasyon Merkezi Gidenler?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bugün tanıtacağım İğneli Epilasyon merkezi diğer bilinen merkezlerin aksine Türkiye’ye iğneli epilasyon hizmetini ilk defa getiren bir firmanın gururunu ve profesyonelliğini anlatarak başlamak istiyorum. Neka Güzellik Salonu tam 1945 yılında Necla Korbaş Hanımefendi tarafından kurularak ve ilk defa iğneli epilasyon işlemi getirtilerek uygulanmaya başlanan bir firmadır.

Firmada Güleryüz ve profesyonellikle birlikte aynı zamanda kaliteli ve uygun bir hizmetin kapılarını sizlere açmaktadır. Profesyonelliği ve usta elleri sayesinde hiç şikayet almadan 3 nesildir epilasyon işlemi gerçekteleştirmektedirler. 1945’ten bu güne kadar her defasında kendisini geliştirerek ve teknolojinin sunduğu yeni nesil işlemleri geliştirerek kalıcı güzellik uygulamaları sunmuştur.

Neka Güzellik Merkezinde Sunulan Bazı Hizmetler

  • Cilt Bakımı
  • Kalıcı Makyaj
  • İğneli Epilasyon
  • Vücut Şekillendirme
  • LPG Yüz Simülasyonu
  • IPL Epilasyon
  • Mikrodermabrazjyon

İstanbul Neka İğneli Epilasyon Merkezi Gidenler?

Ne-ka Güzellik Salonu İletişim Adresleri

OSMANBEY
Rumeli Cad. İpek Apt. 70-1 Kat: 4 Osmanbey – Istanbul
Tel: 0212 230 13 20 GSM: 0536 694 53 21
BAKIRKÖY
Bakırköy Fişekhane Cad. Ataköy Palas Apt. Kat:4 Daire: 7 Bakırköy – Istanbul
Tel: 0212 572 41 15

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.