1. Ana Sayfa
  2. İğneli Lazer Epilasyon

İğneli Lazer Epilasyon Nedir?

İğneli Lazer Epilasyon Nedir?

Şu an İğneli epilasyon nedir? konusunu okumaktasınız ve iğneli epilasyon hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

İğneli epilasyon uzun süredir yapılan ve oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyan bir epilasyon türüdür. Diğer bir adı ise iğneli lazer epilasyon olarak bilinmekte ve elektroliz epilasyonda bazı bölgelerde denilmektedir.

İğneli epilasyon diğer epilasyonlardan farklı olarak kıl köklerine gönderilen elektrik akımı sayesinde kıl kökünün oluşma yerinden yakılarak imha edilip bir daha çıkmamasını sağlamaktadır. Gönderilen akım insanın cilt tipine göre akım ayarlanabilmekte ve hiçbir zarar görmeden çözüm sağlanmasını beklenmektedir. Daha sonra tahrip olan kıl cımbız yardımıyla çekilerek bir daha aynı noktada kıl çıkması kesin bir şekilde engellenmiş olmaktadır.

İğneli Lazer Epilasyon Nedir?

İğneli epilasyon diğer lazer epilasyon yöntemlerimden kat ve kat daha kesin çözüm sağlanmakta ve bir daha kılların çıkması kesinlikle engellenmiş olmaktadır.

İğneli epilasyon diğer yöntemlerin aksine oldukça titiz bir şekilde yapılmalı ve ayrıca oldukça teknik bir yapı izlenmektedir.

İğneli Lazer Epilasyon

İğneli epilasyon yapılan bölgede bir kaç gün kızarıklık görülmesi normal olmakla birlikte  1-2 gün süren küçük kabuklanma görülmeside normal olarak karşılanmaktadır.

İğneli Epilasyon Uygulama Videosu

Yorum Yap