İğneli Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

İğneli Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir çok hem bayan hem erkek arkadaşlarımızın kullanmış olduğu bir epilasyon yöntemi hakkında bilgi vermek istiyorum. İğneli Lazer Epilasyon bir çok yönden diğer epilasyon türlerinden daha aktif olarak kullanılmakta ve daha kesin çözümler sunmaktadır. İğneli Lazer Epilasyon FDA onayı almış bir epilasyon türü olmakla birlikte kıl köklerini kesin olarak yok eden Amerikan Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış bir yöntem olmaktadır.

İğneli Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

İğneli Lazer epilasyon aslında oldukça basit bir yöntem ile kolaylıkla yapılabilmektedir. İğneli Lazer epilasyon kıl köklerini tahrip eden bir sistem olduğundan kaynaklı olarak tek tek tüm kıl köklerine işlem yapıldığından her seansta kıl kökünün büyük çoğunluğu yok edilmektedir.

İğneli Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?
İğneli Lazer epilasyon kendi ucunda gümüş ve altın olmakta ve izoleli olarakta sunulmaktadır. İzoleli iğneli epilasyon daha az acı hissetmenizi sunmaktadır.

İğneli Lazer epilasyon her kıl köküne farklı elektrik akımı vermesi sebebiyle, her türlü zor kıl türüne kesin çözüm sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir