İğneli Epilasyonda Kaç Seansta Sonuç Alınır?

İğneli Epilasyonda Kaç Seansta Sonuç Alınır?

İğneli epilasyon yaptırmaya karar veren arkadaşlarımızdan bir çoğu bazı konular da oldukça aceleci davranmakta ve hemen çözüm beklemektedir. Tabi bu sadece iğneli epilasyon yaptıran kişilerde değil aynı zamanda lazer epilasyon yaptıran kişilerdede bu sorun mevcut. İşte bugün tamda sizlere bu konu hakkında bilgi vermek istiyorum.

İğneli Epilasyon Ne Zaman Biter?

İğneli epilasyon yaptırmaya karar verdikten sonra; yapılan ilk seans aslında deneme seansı olarak niteledirmek doğru olacaktır. İğneli epilasyonda yapılan ilk seans vücudun iğneli epilasyona olan karşı yanıt sistemi hakkında bilgi verecektir. İğneli epilasyon bazı vücut tiplerinde ters orantılı olarak fayda sağlamak yerine zarar sağlayabileceğinden ilk seans sonrası yapılacak durum değerlendirmesini incelemek doğru ve yerinde olacaktır.

Aynı zamanda bilmeniz gerekirki İğneli Epilasyon FDA onaylı ve gerçekten kıl kökleri üzerinde kesin sonuçlar doğurmaktadır. Bu doğurduğu kesin sonuçlar münasebetiyle tüm dünyada hala tercih edilmekte ve yapılmaktadır.

İğneli Epilasyonda Kaç Seansta Sonuç Alınır?

İğneli Epilasyonda Kaç Seansta Sonuç Alınır?İğneli Epilasyon kaç seansta biter sorusuna cevabı aslında kıllarınızın yoğunluğu vermektedir. İğneli epilasyon lazer epilasyonun aksine 3-6-9 cm2 gibi bir alana etki etmeyip direk tek tek kıl köküne etki ettiğinden dolayı, yaptıracağınız bölgede var olan kılların yoğunluğu doğru orantılıdır. Çok ama Çok fazla yoğun bir kıla sahip bir arkadaşımızın işlemimi 11 seans gibi bir sürede hemen hemen %99 gibi bir oranda bitirdim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir