81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


İğneli Epilasyon Zararlı Mı? İğneli Epilasyon Zararı Var Mı?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bir çok arkadaşımızın hep merak konusu olduğu ve iğneli epilasyonun zararı olup olmadığı araştırılmakta bir çok arkadaşımız bu konuyu merak etmektedir.

İğneli epilasyon bilindiği üzere kıl köklerine tek tek iğneler yardımıyla elektrik akımı gönderilerek kıl köklerinin tahrip edilerek kalıcı olacak yok edilmesini sağlamaktadır. Bu şekilde kıl köklerini tahrip ederek yok olmasını sağlayan FDA onaylı yani Amerika Sağlık Örgütü onaylı sistemdir.

İğneli Epilasyon Zararlı Mı? İğneli Epilasyon Zararı Var Mı?Gelelim asıl konumuza iğneli epilasyonun uzman kişiler tarafından yapılması durumunda hiçbir yan etkisinin olmadığı bilinmektedir. Ama uzman olmayan kişiler tarafından yapıldığı taktirde; kabuklanma, sivilce, tahriş gibi durumlar olabilmekte ve bu gibi durumlar ise kısa sürede yok olabilmektedir.

Ama şayet uzman kişilere yaptırdığınızda bu durumlar ile karşılaşmanız ise çok düşük bir ihtimal olmaktadır.

Velhasıl direk söylemek gerekirse İĞNELİ EPİLASYON’NUN bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.