81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


iğneli epilasyon sonrası pudra

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda iğneli epilasyon sonrası pudra konusunu işleyeceğiz.

İğneli epilasyon sonrası en çok tercih edilen yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. İğneli epilasyon sonrası bir çok arkadaşımız sıklıkla pudra kullanmaktadır. Pudra iğneli epilasyon sonrası bölgedeki suyu çekerek sivilce kabuklanma vb şeylerin oluşmasını engellemektedir.

İğneli epilasyon yaptıran bir çok arkadaşımızın her zaman şikayet ettiği konulardan biri sivilceler, kabuklanma ve şişlik olmaktadır. Bunları en güzel şekilde yok edebilmek ve ağrılarını en aza indirmek için yapmamız gereken bir kaç önemli nokta bulunmaktadır.

iğneli lazer epilasyon pudraİğneli epilasyon sonrası şişlik için pek bir şey yapmadan bir kaç gün beklemeniz yeterlidir. İğneli epilasyon sonrası sivilce oluşmasını istemeyen arkadaşlarımız içinse en önemli etken pudra kullanmaktadır.

Not: Kesinlikle pudra su ile temas vb. şeylerde en önemli etken ilk 24 saat bekledikten sonra kullanmaktır. İlk 24 saat su daha iğneli epilasyon yapılan bölgeye temas etmemelidir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.