81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


İğneli Epilasyon Sonrası Krem Kullananlar?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İğneli epilasyon yapacak arkadaşlarımız her zaman tereddüt ve bakımlarının zorlukları ile başbaşa kalmaktadırlar. İğneli epilasyon öncesi ve sonrası önemli derecede dikkat edilmesi gereken zamanlardandır. İğneli epilasyon sonrası bir çok arkadaşımız krem kullanmayı düşünmekte ve kullandığı kremler ise başlarına daha çok bela olmaktadır.

İğneli epilasyon sonrası krem kullanmak su kullanmak pudra kullanmak oldukça sakıncalı ve zararlıdır. Bu sebeple iğneli epilasyon sonrası ilk 2 gün kesinlikle su dahi sürülmemelidir. 2 gün sonra ise dilerseniz antibiyotik özellikli bir krem eczanenizden temin edip kullanabilir aynı zamanda antiseptik özellikli bir pudra kullanabilirsiniz.

iğneli epilasyon sonrası kremEğer iğneli epilasyon sonrası yaptırdığınız bölgede herhangi bir iz kalmasını istemiyorsanız bu gibi durumlara oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Dikkat edildiği taktirde en ufak bir lekeye dahi rastlamazsınız.

Ama eğer önerileri dikkat etmeyip özen göstermezseniz, daha çok sıkıntı yaşar ve yüzünüzde tahriş vb durumlar ile karşı karşıya kalmanız olağan olmaktadır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.