81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


İğneli Epilasyon Sonrası Kabuklanma

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İğneli epilasyon ile istenmeyen ”kıllarınızdan” kurtulmanızı sağlamaktadır. Lazer epilasyon yada benzeri epilatör cihazlarını kullanarak epilasyondan çözüm bulamayan kişilerin genellikle en son ama kesin çözüm olan iğneli epilasyonu tercih ettiğini bilmenizi isterim.

İğneli epilasyon bir çok yönden tam başarılı ve kesin sonuçlar sunan bir yöntem olmakla birlikte bir çok arkadaşımızın bir takım sorunlar ortaya çıktığını söylemektedirler.

İğneli Epilasyon Sonrası Kabuklanma

İğneli epilasyon sonrası kabuklanma olayı sıklıkla karşılaşılan bir durum olmaktadır. Pek can sıkan bir durum olan kabuklanma olayı aslında büyütülmemesi gereken bir olaydır.

Kabuklanma olayı iğneli epilasyon sonrası 24 saat içerisinde gerçekleşmekte ve herhangi bir soruna neden olmamaktadır. Genellikle kabuklanma cildin kendini koruması için salgılanan salgının cilt tabakasını korumasından dolayı gerçekleşmektedir.

iğneli lazer epilasyon sonrası kabuklanma

Bu kabuklanma olayına çözüm en etkili yöntem oldukça her evde bulunan ” hametan veya bepanthol” ile önüne geçilebilmektedir. İğneli epilasyondan 24 saat sonra kullanılan hametan ve bepanthol kremler çoğunlukla iğneli epilasyon kabuklanma sorununa çözüm olmaktadır.

Çok düşük bir ihtimal ile çözüm sağlamazsa eğer zaten kabuklanma 3 -4 gün gibi bir sürede tamamen vücuttan çıktığını görebilirsiniz…

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.