81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


iğneli epilasyon sonrası bakım

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bu konuda sizlere ” İğneli epilasyon sonrası hangi tür bakımlar yapılır” hakkında bilgi aktaracağım.

İğneli epilasyon sonrası bakım en önemli yapılması gerekenlerden biridir. Çünkü bir çok arkadaşımız iğneli epilasyon sonrası yapılmayan bakım veya tam aksine yanlış yapılan bakımlar bir çok arkadaşımız sorunlar yaşamaktadır.

İğneli epilasyon yaptırdıktan sonra ilk olarak kesinlikle 24 saat içerisinde herhangi bir sıvı, kimyasal ve su ile iğneli epilasyon yapılan bölge temas etmemelidir.

iğneli epilayon sonrası bakımGeçen ilk 24 saatten sonra bölgede sivilce oluşmuşsa sık sık pudra kullanılmalı eğer sivilce oluşmamışsa, bepanthol veya hametan tarzı kremler kullanılması gerekmektedir. 

Dikkat edilmesi gereken diğer bir uyarı ise acele edilmemesidir. Genelde yapılan iğneli epilasyon sonrası şişlik sivilce kızarıklık oluşabilir ama bu durumlar 2 3 gün içerisinde geçmektedir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.