81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


İğneli Epilasyon Şikayetleri – İğneli Lazer Epilasyon Şikayeti

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bir çok arkadaşımızın en büyük korkularından biri olan ve her daim sıkıntı çekebileceği ve çektiği iğneli epilasyon merkezleri şikayet hattı ve iğneli epilasyon şikayetlerini yapabileceğiniz bir yazı oluşturmak istedik.

Bu yazımızda iğneli epilasyon yapan firmaların şikayetlerini kolaylıkla yapabilir ve diğer arkadaşlarınızında bu konu firmalardan uzak durmasını ve zarar görmesini engelleyebilirsiniz.

Bir çok firma daha hiçbir eğitim almadan sadece Endüstri Meslek Liselerinin güzellik bölümünden mezun kişilerin deneyim sahibi ve ustalık faaliyetlerini yapmadan işyeri açmaya kalktıkları ve insanlara faydalı olmak yerine binlerce liralık hem maddi zarar, hem zamansal zarar, hemde manevi zararlara uğratmaktadırlar.

Güncellendi.

iğneli epilasyon şikayetleri

Peki zarara uğratan ve size zarar veren firmaları nasıl şikayet edebilirsiniz?  Bu konuyu madde madde anlatmak istiyorum.

  • İlk olarak ödemelerini ya kredi kartı aracılığı ile yada ödeme fişi alıp yapınız.
  • Ödeme yaptıktan bir sözleşme imzalayınız.
  • iğneli epilasyon yapacaksanız ilk olarak ufak bir bölge için deneme epilasyonu yaptırıp, üzerinden 15 gün geçtikten sonra genel bir parasal anlaşma yapınız.
  • Fiyat sorduktan sonra hemen yaptırmayıp başka firmalarda araştırınız.
  • Firmanın ismini internet ortamında araştırmadan sözleşme imzalamayınız.
  • İğneli epilasyon yaptırdıktan sonra oluşacak her türlü yanık leke vb. şeyleri devlet hastanesinde rapor ile delillendiriniz.
  • Daha sonra hakem heyetine başvurunuz yada direk mahkemeye başvurunuz.

Lütfen konu altında yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.
One Comment

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.