81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


İğneli Epilasyon Öncesi Uyuşturucu Krem Epikrem epicream

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

İğneli epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin oldukça sıklıkla tercih ettiği kremlerden biri olan uyuşturucu krem, iğneli epilasyon acısını unutmak için tercih edilmektedir.

İğneli epilasyon öncesi ortamala 20 dakika önce sürülmeye başlanılan ve epilasyon süresince bölgede geçici bir uyuşma sağlayarak iğneli epilasyon işleminin daha konforlu bir hale gelmesini sağlamaktadır. Bu sayede acısız bir epilasyon sağlanarak kısa sürede etki olmasını sağlamaktadır.

Epi Krem Epi Cream Nasıl Kullanılır?

  • İğneli Epilasyonun  yapılacağı bölgeye 20 dakika önce bir tabaka oluşacak halde sürülür. üzerinden 20 dakika geçtikten sonra epilasyon yapılmaya başlanılmalıdır.
  • Ürünün yedirerek değilde ince bir tabaka oluşacak halde sürülmesi gerekmektedir.
  • Yüz, koltukaltı ve genital bölgede en iyi sonuçlar elde edilmektedir.

Epi Krem Uyuşturucu Krem İşe Yarıyor Mu?

İğneli Epilasyon Öncesi Uyuşturucu Krem Epikrem epicreamEpi krem uyuşturucu krem genellikle epilasyon öncesi tercih edilen bir işlem olmaktadır. Epi cream uyuşturucu krem sıklıkla kullanılan epilasyon öncesi bir krem olduğundan işe yaradığını söylemekteyiz. Denemelerimizde ve deneyimlerimizde gözlemlediğimiz kadarı ile yüzde 90’lara varan acıyı azalttığı gözlemlenmektedir.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.