81 İldeki İğneli Epilasyon Merkezleri


İğneli Epilasyon Öncesi Jilet Ağda Kullanılır Mı?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Merhaba arkadaşlar bugün bir arkadaşımızın bir sorusuna cevap olarak bu konuyu ele almak istiyorum. Geçenlerde bir kişinin mail ile ulaşan İğneli Epilasyon Öncesi Jilet Ağda vb. Ürünler Kullanılır Mı? şeklinde olmuştu. Gideceğim iğneli epilasyon öncesi acaba ne yapmam gerekli gibi bir soruya cevap vermem gerekirse.

İğneli epilasyon yapacak arkadaşlarımıza öneri olarak cevap vermem gerekirse iğneli epilasyon öncesi jilet ağda vb. kıl köklerini kökten alan bir ürün kullanmak kesinlikle yasaktır.

İğneli Epilasyon Öncesi Jilet Ağda Kullananlar

İğneli Epilasyon Öncesi Jilet Ağda Kullanılır Mı?Çünkü iğneli epilasyon sistemi her bir kıl köküne tek tek elektrik akımı vererek kıl kökünü tahrip ederek yok etmesini sağladığından,  kıl kökünü kökten alan ürünlerin kullanımı kıl köküne elektrik akımı veremeyeceğinden  kullanılması yasaktır.

İğneli epilasyon öncesi genellikle traş makinesi kullanmak en uygunu olmaktadır. Eğer çok fazla kıl yoksa hiç bir işlem yapmadan gitmek daha faydalı olacaktır.

Daha Fazlası: Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler kişinin kendi sorumluluğundadır. Yanlış yapılan zarar görülen işlemlerde İgnelilazerepilasyon.Com sitesi sorumlu tutulamaz.

Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.